Turinabolinis-geriamasis 4-chlorodehidrometilestestonas

4-Chlorodehydromethyltestosterone Testosteronas Steroidai CAS 2446-23-3 Oral Turinabol su aukštos kokybės ir gamyklos kaina Sveiki atvykę į kontaktą Mitchell Daugiau informacijos Tiesiogiai: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Pagrindinė informacija: Produkto pavadinimas: Turinabol-oral Kitas pavadinimas: Turinadiolis, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

4-Chlorodehydromethyltestosterone Testosteronas Steroidai CAS 2446-23-3 Oralinis Turinabol su aukštos kokybės ir gamyklos kaina

hk@chembj.com

Sveiki atvykę į kontaktą „Mitchell“ Daugiau informacijos Tiesiogiai: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Pagrindiniai duomenys:

Produkto pavadinimas: Turinabol-oral

Kitas pavadinimas: Turinadiolis, 4-chlorodehidrometilestestonas

Pseudonimas: 4-chlorodehidronas Thyltestosterone, burnos turinabolas, 4-chlorordehidroetilo testosteronas, 4-chlorodehidro-metiltilestosteronas (geriamasis turinabolis), burnos turinabolis, 4-chlorodianabol, 4-chlorometandienonas, turinabol; 4-chlorodehidrometilestestonas

CAS registro numeris: 2446-23-3

EINECS: 219-112-8

MF: C20H27ClO2

MW: 334,88

Naudojimas: farmacijos žaliavos, hormonas

Bandymas: 99%

MOQ: 10Grams

Informacija apie pakuotę: folijos maišelis arba kaip reikalavimas

Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, MoneyGram

Pristatymo būdas: EMS, HKEMS, DHL, TNT, Fedex, UPS


Oralinio Turinabol dozavimas:

Kai Oral Turinabol vartojamas anaboliniame steroidų cikle, mažiau nei 20 mg per dieną bus beveik nepastebimas papildymas kaminai, arba bus labai silpnas ciklas, jei jis bus naudojamas atskirai. Yra mažai reikšmės, kai per dieną viršija 50 arba 60 mg, nes papildomas anabolinis poveikis bus mažas, jei toks bus. Ir nepageidaujamas šalutinis poveikis pernelyg dideliems raumenų siurbliams ir (arba) kraujospūdžio padidėjimui šiuo metu dažnai yra tolerancijos riba, tuo tarpu jis tampa pernelyg ilgas.

„Oral Turinabol“ domina daugiausia savo istoriją, o ne savo veiklą. Pasirinkus, dozavimo intervalas turėtų būti 20-60 mg per parą, vartojamas vieną kartą per dieną arba, pageidautina, du kartus. Jis naudojamas vyrams, nors yra geresnių pasirinkimų. OT yra labai prastas moterų pasirinkimas.


COA:


BANDYMAI

SPECIFIKACIJA

REZULTATAI

Išvaizda

Beveik balti kristaloidiniai milteliai


Baltas kristaloidinis milteliai

Lydymosi temperatūra

221,0 ~ 230,0 ° C

224,0-230ºC

Džiūvimo nuostoliai

0,5% maks

0,34%

Specifinis sukimas

+ 114 ° ~ + 122 °

+ 118 °

Bandymas (pagal GLC)

99,0% min

99,9%

Išvada

Specifikacijos atitinka įmonės standartą.


Privalumai:

Turinadiolis yra lėčiau veikiantis steroidas. Naudojant Turinabol, svoris, stiprumas ir raumenų masės padidėjimas nebus pernelyg dramatiški; tačiau jie bus geros kokybės. Turinabol taip pat paprastai nesukelia estrogeninio šalutinio poveikio rizikos, todėl yra ribotas vandens sulaikymas arba rizika ginekomastijai. Dėl riboto vandens sulaikymo vartotojas gali lengvai pažvelgti į raumenis.

Jis yra 17-alfa alkilintas, o tai reiškia, kad jis gali būti toksiškas kepenims. Turinabol taip pat gali sumažinti kraujo krešėjimo gebėjimą.

Jei tikrai norite padidinti savo natūralų testosterono lygį ir gauti visas su tuo susijusias išmokas, pvz. didesnė raumenų masė ir stiprumas, patobulintas patvarumas, pagerintas regeneravimas ir tt Tai pats svarbiausias produktas, kurį kada nors naudosite!

Neigiami šalutiniai poveikiai yra reti, tačiau gali pasireikšti dėl per ilgų arba didelių dozių ciklų. Savo natūralaus testosterono gamybos ir sėklidžių navikų (ypač retų) išjungimas yra abiejų tokių ekstremalių ciklų šalutinis poveikis.


Pastabos naudotojams: Neseniai „Oral-Turinabol“ grįžo į sportininkų rankas visame pasaulyje. Tai „naujas“ seksualus vaistas, kuris iš tikrųjų yra labai senas. Tai buvo Rytų Vokietijos slaptasis ginklas, kai jų sporto dopingo programa buvo aukštyje.

OT arba T-bol, kaip kartais vadinama, yra labai gražus stiprumas ir masinis vaistas, ir kadangi jis negali konvertuoti į estrogeną, jis gali būti naudojamas netgi pjovimo dietai. Dėl šios priežasties jis gauna mano „labiausiai universalų žodinį“ apdovanojimą.

Dauguma vartotojų gana gerai veikia nuo 40 iki 60 miligramų per parą dozių, paimtų dalimis.

4-Chlorodehydromethyltestosterone

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.

Hot Tags: Turinabol-oral 4-chlorodehydromethyltestosterone, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birių, kainoraščių, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like