Trestolone Decanoate MENT Deca Raw Steroidai

95,5% Trestolono dekanoatas MENT ilgo esterio nevalytos skysčio Trest Deca 10ML 1 Trestolono dekanoato apžvalga: Trestolonas, dar vadinamas MENT, yra vienas iš galingiausių steroidų ir hormonų, sukurtų iki šiol. Tai yra tiriama kaip vyrų kontraceptikai, nes tai gali greitai sukelti vyrų nevaisingumą mažose ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

95,5% Trestolono dekanoatas MENT ilgo esterio nevalytos skystos trestos deka 10ML


1, Trestolone Decanoate apžvalga:


Trestolonas, dar vadinamas MENT, yra vienas iš galingesnių iki šiol sukurtų steroidų ir hormonų. Jis yra tiriamas kaip vyriškas kontraceptikas, nes jis gali greitai sukelti vyrų nevaisingumą mažomis dozėmis. Jis yra beveik toks pat stiprus, kaip jo 17-alfa-alkilintas brolis miboleronas, "Check Drops", bet be staigių kepenų žalingų padarinių. Tai yra 19 hormonas, todėl jis yra nandrolono darinys. Jis labai panašus į nandroloną, kuris yra pagrindinis steroidas deka, bet su 7-alfa-metilo priedu. Tai reiškia, kad yra nandrolono darinys be 5-alfa-redukcijos, panašus į trenbolono (Tren) sudėtį. Skirtumas tarp trenbolono ir trestolono yra toks: Tren nėra aromatizuojamas, kol testolonas daro.


Kaip galima tikėtis iš trumpo veikimo acetato esterio, trestolono acetato poveikis tampa pastebimas per kelias dienas:

-Dramatinė apetito stimuliacija
- didelis sporto ištvermės / ištvermės padidėjimas
-Suosti stiprumas
-Sparnas dydis / svoris
-Detal lipolitinis efektas
-Diskusio stimuliavimas

Trestolonas yra patogus važiuoti ir yra labai veiksmingas, nes jis gali reklamuoti sportinę veiklą ir raumenų masę, naudojamą pačiame arba kuo.


Pastaba: mes padarėme ilgesnį veikimą esterio Trestolone Decanoate prieinama !!! Mes pritaikėme daugelį Trestolone Decanoate serijų mūsų dideliems nuolatiniams klientams.


Dėl Trestolone žalių steroidų mes turime:

1> Trestolonas

2> Trestolono acetatas (98,2% miltelių pavidalu)

3> Trestolono dekanoatas (skystas pavidalas, 95,49%, išbandytas trečiosioms šalims, mūsų profesionalūs klientai. Mes bandėme pagaminti Trestolone dekanoato miltelių formą, bet nepavyko, skysčio forma pasirodė esanti gera).


2, Trestolone dekanoato žaliavinio skysčio kokybės patikrinimo ataskaita:
2222.jpg

3, "Trestolone Decanoate" žaliavinis skystis Nuotrauka:

1111.jpg

Hot Tags: trestolone decanoate ment deca žaliavos steroidai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like