"Trendione" kultūrizmo steroidai "Trenavar" milteliai

Trendione kultūrizmo steroidai Trenavaro milteliai Sveiki atvykę į kontaktą: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Pagrindinė informacija: Produkto pavadinimas: Trendione Alias: Trenavar CAS: 4642-95-9 MF: C18H20O2 MW: 365.3046 T. 140 ° C Tankis : 1,19 g / cm3 Tyrimas: 99% min Išvaizda: šviesiai geltona ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Trendione" kultūrizmo steroidai "Trenavar" milteliai


Sveiki atvykę į kontaktą:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

"WhatsApp": +8618578209860


Pagrindinė informacija:

Prekės pavadinimas: Trendione

Alias: Trenavaras

CAS: 4642-95-9

MF: C18H20O2

MW: 365.3046

Mpt .: 140 ° C

Tankis: 1,19 g / cm3

Įvertinimas: 99% min

Išvaizda: šviesiai geltoni milteliai


Programos :

Trenavaras oficialiai vadinamas Estra-4,9,11-trieno-3,17-dionu, taip pat Trendione ir yra 10 kartų daugiau androgeninio nei testosterono. "Trenavar" yra prohormonas, kuris sutelkia dėmesį į 17b-HSD1, kad būtų sukurtas aktyvus Trenbolonas, o tai reikštų vieną kartą jūsų kūne. Trenavaras virsta Trenbolone aka Tren.

"Trenavar" vartotojai patiria daugybę stiprumo ir masės. Vartotojai taip pat turi a

pagreitintas riebalų praradimas ir padidėjęs raumenų vaskulizmas. "Trenavaro" junginys padidėjo

populiarumas ir paklausa dėl galingų trumpesnių ciklo rezultatų. Tai tikrai yra geriausias abiejų pasaulių, kai atsižvelgiama į galimą masės kiekį ir prarastą riebalų kiekį.


Pareigos :

Pasikeitimas į Tren turėtų reikšti, kad poveikis turėtų būti labai panašus į injekcinę formą, išskyrus garsų "kosulį". Kad ir koks paaiškinimas būtų "trenktinis kosulys" (ir daugelis buvo pasiūlomas), nes tai yra reakcija į staigų parenteralių kai kurių junginių įvedimą į kūną, labai mažai tikėtina, kad bet kuris geriamasis junginys turės tokį patį poveikį. Trenas yra vienas stipriausių steroidų rinkoje, todėl galima tikėtis, kad Trenavar poveikis iš esmės pasidaro toks pats, kaip stiprumas ir dydis, padidėjęs riebalų sumažėjimas ir padidėjęs kraujagyslių susidarymas.


"Trenavar" veikia pagal 17b-HSD1 metodą ir tada junginys yra hidrinamas, kad jūsų kūnas konvertuotų į trenboloną. Trenbolonas ir Trenavaras yra labai panašūs, iš tikrųjų jie turi tuos pačius 3 konjuguotus dvigubus ryšius. Trenavaras skiriasi tuo, kad jame yra 17 ketonų. Dėl šios priežasties vartotojai susidurs su beveik tokiais pačiais rezultatais, kuriuos atliks trenbolono ciklas.


"Trenavar" vartotojai patiria daugybę stiprumo ir masės. Vartotojai taip pat patiria pagreitį riebalų praradimą ir padidėjusią raumenų kraujagyslę. "Trenavar" junginys padidino populiarumą ir paklausą dėl galingų trumpesnių ciklo rezultatų. Tai tikrai yra geriausias abiejų pasaulių, kai atsižvelgiama į galimą masės kiekį ir prarastą riebalų kiekį.


Efektai:

Faktiškai metabolizuojamas vaistas turi būti didelis, todėl vartotojas turėtų tikėtis, kad poveikis bus toks pat kaip trenbolonas. Geros formos nauda yra tai, kad galite išvengti baimės "trenktų kosulio", kuris yra dažnas po trencijų injekcijų. "Trenavar" ar "Trendione" bus neįtikėtinai stiprios. Vartotojai turėtų tikėtis tokio pat poveikio kaip trenbolonas, kuris yra vienas stipriausių istorinių steroidų. Reikia tikėtis, kad padidės kraujagyslės, padidės raumenų kietumas, padidės riebalų sumažėjimas be dietos pokyčių, raumenų augimas, greitas stiprumas ir padidės kūno svoris.


Stack

Tai priklauso nuo jūsų tikslų. Tačiau mes manysime, kad jūs patenkate į masę arba pjovimo grupę. Sumaišant galite sukrauti su bet kokiu "šlapiu" junginiu, pvz., 4-AD, trestolonu. Visa tai suteiks tvirtą, didelį stiprumą ir dydį. Daugiau pažengusiems vartotojams galite pabandyti supakuoti jį su labiau ekstremaliais "metiliais", tokiais kaip M-Sten (methistenbolonas) arba Super DMZ (dimetazinas). Šie ciklai turėtų trukti ne ilgiau kaip 4-6 savaites.


Dėl pjovimo ciklų trenavaras gali būti sukrautas su Epiandrosterono klonais (ex, 5-Apha Test) klonams labai sausai, kietai išvaizdai. Įrengus Epiandrosterono produktus, jis taip pat leis jums pratęsti ciklą šiek tiek ilgiau, su mažesniu šalutiniu poveikiu. Treniruotė su trenavaru ir 5-Alfa tyrimu gali trukti 8-10 savaičių, o riebalų praradimas ir kūno pakartojimas.


Dozavimas

Trenavaro dozavimas buvo šiek tiek prieštaringas. Iš pradžių buvo pradėta manyti, kad jis buvo beveik 100% konvertuojantis į galingą trenboloną. Mes greitai sužinojome, kad tai netiesa, o vaisto dozavimas pradedamas nuo 15-30 mg per parą (nuo 1 iki 2 kapsulių), lyginant su tuo, kas dažniausiai pasitaiko nuo 90 iki 120 mg per parą (po 3-4 kapsules po 30 mg). Mūsų besispecializuojantis biochemistas teigia, kad 60-90 mg yra geriausia pradinė dozė daugumai vaikinų.

Mūsų privalumai:

Geriausia kokybė

Profesionalūs pirmaujančių gamintojų Kinijoje
kokybės kontrolė prieš parduodant produktus.

Konkurencinga kaina

Factory direct sales. Geriausios kainos, kurias tikrai esate
patenkintas.

Saugus pakavimas

Profesionalus pakavimo skyrius, kuriame yra daugiau
nei 16 metų paketų užmaskavimo patirtis

Greitas pristatymas

Daug tiekimas, pristatymas per 24 valandas po
mokėjimas. Greitas ir saugus pristatymas DHL, TNT,
FedEx, HKEMS, UPS ir kt.

Mokėjimas T / T, "Western Union", "Money Gram", "Bitcoin".
Paslauga

Pateiktos siuntos ir stebėjimo numerio nuotraukos
laiku; 24/7 internetinė paslauga

Nuolaida

Specialūs pasiūlymai galimi, kai kliento užsakymas yra didelis
pakankamai, įskaitant nuolaidų politiką

Hot Tags: trendione kultūrizmo steroidai trenavar milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like