Testosterono enanthato testas E raumenų augimas

Testosterono propionatas 100 mg / ml Injectable Test Prop aliejaus našumo padidinimas 1, injekcinis testosterono propionatas 100 mg / ml Alyvos identifikacija: Apie mūsų testosterono propionatą 100 mg aliejaus 1> Mes esame pirmaujanti steroidinių miltelių, įskaitant testosterono propionato miltelius, gamintojas. 2> Mūsų ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gamyklinis steroidų testosterono enantatas / testas E USP 99% milteliai


1, Testosterono enanthato pagrindinė informacija:


Produkto pavadinimas: Testosterono enantatas

Alias: testas Enan, bandymo enanthatas, testas E, testosteronas Enan
CAS numeris: 315-37-7
MF: C26H40O3
MW: 400.59
EINECS: 206-253-5

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Grynumas: 99,18%

Standartas: USP

Pristatymo metodas: injekcinis
Injekcinė alyva: testosterono enanthatas 250 mg / ml

Veiksminga dozė (vyrai): 200-1000 mg savaitė
Efektyvi dozė (moterys): nerekomenduojama
Aktyvus gyvenimas: 8 dienos
Aptikimo laikas: 3 mėnesiai
Anabolinis / Androgeninis santykis: 100/100


2, Testosterono enanthato taikymas:


Testosterono enanthatas yra vienas iš seniausių ir galbūt dažniausiai naudojamų anabolinių steroidų visada. Testosterono enanthatas yra lėtai veikianti testosterono hormono atpalaidavimo forma ir tai būtų pirmasis didelis / ilgas esterio testosterono formos.


Testosterono enanthatas yra vienas iš dažniausiai vartojamų testosteronų mažo testosterono gydymui. Tai taip pat labai populiari našumo didinimo ratuose. Tai yra vienas iš labiausiai įperkamų rinkoje parduodamų anabolinių steroidų, jis yra labai universalus, daugumą suaugusių vyrų toleruoja, o jo tiekimas yra per stogą.


Testosterono enanthatas yra anabolinis steroidas, kuris puikiai tinka visiems naudojimo lygiams. Tai yra puikus anabolinis steroidas pirmą kartą steroidų vartotojui ir bus vienodai veiksmingas asmeniui su daug laiko balnoje.


Abiejuose tūrio ir pjovimo cikliuose testosterono enanthatas dažniausiai yra sukrautas su kitais gamtos junginiais, kurie palengvina vartotojo galutinį tikslą (kaupimasis, masės padidėjimas arba riebalų sumažėjimas). Pavyzdžiui, "Testosterone Enanthate" ciklai, skirti sumaišyti, dažniausiai apima deka-durabolino (nandrolono dekanoato) ir (arba) dianabolo (methandrostenolono) vartojimą, kur Dianabolis paprastai pradeda vartoti kaip pirmąsias 6 savaites.

Jeigu testosterono enanthato ciklai yra pjovimo arba riebalų praradimo ciklai, testosterono enanthatas dažniausiai būna labai mažos TRT (testosterono pakaitinės terapijos) dozės maždaug 100 mg per savaitę, tuo tarpu ciklo metu pabrėžiami kiti junginiai, kurie yra labiau linkę pjauti ir mažinti riebalų kiekį. . Testosterono enanthato naudojimas šiomis dozėmis yra tik palaikyti normalią kūno funkciją, o ne pabrėžti naudą ir efektyvumą.


3, testosterono enanthato COA:

2222.png

Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, testosterono enantatas Paveikslas: 3333.jpg

Hot Tags: Testosterono enanthato tyrimas E Raumenų augimas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti