Superdrol Methyldrostanolone Methasterone Žalioji

1, Superdrol / Methyldrostanolone Profilis: Produkto pavadinimas: Superdrol / Methyldrostanolone Alias: Methasteron; 17a-metil-drostanolonas Cheminis pavadinimas (-ai): 2a, 17a-dimetil-5a-androst-3-on-17b-olas; 2a, 17a-dimetil-etioholan-3-on-17b-ol CAS Nr .: 3381-88-2 MF: C21H34O2 MW: 318.49346 Išvaizda: balta ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, Superdrol / Methyldrostanolone profilis:

Produkto pavadinimas: Superdrol / Methyldrostanolone
Alias: metasteretonas; 17a-metil-drostanolonas

Cheminis pavadinimas (-ai): 2a, 17a-dimetil-5a-androst-3-on-17b-olas; 2a, 17a-dimetil-etioholan-3-on-17b-olis
CAS numeris: 3381-88-2
MF: C21H34O2
MW: 318.49346

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Grynumas: 99,32%

Lydymosi temperatūra: 223-224 ° C
Standartas: įmonės standartas
Kategorijos: steroidai ir hormonai; Drostanolone serija; API; Burnos steroidai; Prohormonas

Efektyvi dozė (vyrai): 1-2 tabletes / dieną
Veiksminga dozė (moterys): nerekomenduojama
Pusperiodis: apytiksliai. 8 valandos
Aptikimo laikas: nežinoma
Anabolinis / Androgeninis santykis: 400/20
Naudojimas: "Superdrol", dar žinomas kaip methasteronas arba methyldrostanolone, yra anabolinis steroidas. Dėl kultūrizmo ir sporto tikslų Superdrol padidina testosterono kiekį, kuris sukelia didelį kūno formos ir dydžio padidėjimą, daugiausia dėl jo gebėjimo padidinti raumenų skaidulų skaičių.


2, "Superdrol / Methyldrostanolone" vartojimo būdai:

Superdrol yra anabolinis androgeninis steroidas, kurį sudaro aktyvaus steroidinio hormono metildelektronolono. Tai yra dihidrotestosterono (DHT) sukeltas anabolinis steroidas arba konkrečiau struktūriškai pakeista Drostanolone forma. "Superdrol" yra tiesiog Drostanolone hormonas su pridėta metilo grupe 17-ojoje angliškoje padėtyje, leidžiančio hormonui išgyventi peroraliniu būdu ir oficialiai jį klasifikuodamas kaip C17-alfa alkilintą (C17-aa) anabolinį steroidą. Jis taip pat atlieka papildomą metilo grupę anglies dviejuose padėtyse, kuri žymiai padidina jo anabolinę galią. Šie nedideli pakeitimai taip pat sumažins "Superdrol" androgenizmo lygį, palyginti su "Masteron", kuris iš pradžių yra ne tik androgeniškas.


Superdrol yra labiausiai anabolinė medžiaga rinkoje ir turi galimybę pagerinti testosterono kiekį ir turi galimybę pagerinti raumenų skaidulų skaičių. Šis prohormonas gali stimuliuoti dramatišką stiprumą ir raumenų masę, tuo pačiu sumažinant atsinaujinimo laiką tarp intensyvių treniruočių. Be šių privalumų, Superdrol nekonvertuoja į estrogeną, todėl tai yra saugi galimybė netgi tiems, kurie linkę į estrogeninius šalutinius poveikius, tokius kaip riebi oda, spuogai ir ginekomastija. Tai taip pat reiškia, kad sportininkai, vartojantys "Superdrol", neturi patirties raumenų netekimo, riebalų kiekio ir sumažėjusio stiprumo, kurį dažniausiai patiria kultūris, kai vyksta aromatizavimas. "Superdrol" yra gerai žinomas kultūrizmo bendruomenėse kaip puikus prohormonas, kuris prideda raumenų masę ir jėgą.


Superdrol dozavimas

Savaitė1: 10 mg / per dieną | 2-4 savaitė: 20 mg / per parą
Patyrę superdrol vartotojai "Superdrol" dozę: savaitė1: 20 mg / per dieną | 2-4 savaitė: 30 mg / per dieną
Jei vartojate 3 savaičių ciklą, o ne keturių savaičių ciklą, nenaudokite mažesnės pirmosios savaitės dozės, laikykite visą tą patį visą ciklą (pvz., 1-3 savaitė: 20 mg / 20 mg / 20 mg per parą ) Patyrę vartotojai, turintys ankstesnę "Superdrol" patirtį, gali eksperimentuoti su dozėmis iki maždaug 40 mg, tačiau papildoma nauda gali būti nereikšminga, palyginti su papildomomis pusėmis esant didelėms dozėms.


Superdrol veikia palyginti greitai, todėl dauguma vartotojų paprastai pradeda patirti Superdrol poveikį per 5-12 dienų, priklausomai nuo vartotojo. Superdrol vidutiniškai turi pusę gyvenimo ir jo dozės turi būti suskaidytos, geriausia - vieną dozę ryte ir vieną pietų metu. Treniruotės dienomis rekomenduojama vartoti dozę maždaug valandą prieš pradedant kėlimo seansą, patartina vengti vartoti dozę arti miego laiko, nes ji gali pakeisti miego režimą.
Geriausia, kad kiekviena Superdrol dozė būtų vartojama kartu su žuvų arba linų sėklų aliejumi, kad padidėtų absorbcija, taip pat rekomenduojama vartoti 16-24 uncijos vandens kiekvienai Superdrol dozei.


Raktiniai žodžiai:


Pirkite Superdrol milteliai internete

Methyldrostanolone Prohormone

Superdrol milteliai parduodami

Oral Superdrol milteliai

Real Superdrol Prohormono milteliai

Methylldrostanolone miltelių šaltinis


3, neseniai COD Superdrol / Methyldrostanolone milteliai:

1111.pngUžsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com

Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, "Superdrol" / "Methyldrostanolone" milteliai Paveikslas:

2222.jpg

Hot Tags: superdrol methyldrostanolone methasterone raw oral, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like