Steroidai Test Prop Testosteronas Propionatas 100mg

1) 100 ml @ 100 mg / ml
10 g miltelių
72,5 ml sezamo aliejaus
5 ml benzilo alkoholio = 5%
15 ml benzilo benzoato = 15%
Pokalbis dabar

Informacija apie

100 mg / ml injekcinių steroidų testosterono propionatas raumenims gaminti

Testosterono propionatas Injekciniai konversijos receptai:

1) 100 ml @ 100 mg / ml
10 g miltelių
72,5 ml sezamo aliejaus
5 ml benzilo alkoholio = 5%
15 ml benzilo benzoato = 15%
2) 250 ml @ 100 mg / ml
Testosterono propionato milteliai 25 g
Benzilo alkoholis 5 ml
Benzilo benzoatas 45ml
Grapeseed Oil 181.25ml

Kas yra testosterono propionatas?

1) Vyrui:
Testosterono propionatas turi specifinį androgeninį poveikį: stimuliuoja išorinių lytinių organų, prostatos, sėklinių pūslelių ir antrinių lytinių požymių vyrams (balso, plaukų) vystymąsi ir funkcionavimą. Ji dalyvauja formuojant kūno konstituciją ir seksualinį elgesį vyrams, stimuliuoja lytinį ir stiprų poveikį ir stimuliuoja spermatogenezę. Tai sumažina luteotrofinio ir folikulus stimuliuojančio hormono gamybą.
2) moterims:
Testosteronas yra moteriškojo lytinio hormono - estrogeno antagonistas, turintis moterų prostatos nuo krūties vėžiu. Jis turi anabolinį poveikį, skatina baltymų sintezę, mažina riebalų nusėdimą, palaiko baltymų, kalio, fosforo, sieros sintezę, stiprina kalcio fiksaciją kauluose ir padidina raumenų masę. Su pakankama baltymų dieta stimuliuoja eritropoetino gamybą.

Privalumai:

Padidina raumenų masę ir stiprumą
Degina riebalus, padidina svarbą
Padidina lytinį potraukį
Sumažinti išeminės širdies ligos ir vainikinių arterijų riziką
Testosterono propionato profilis yra trumpas. Tai yra greičiausiai testosterono esteris. Todėl injekcijos paprastai atliekamos per dieną ar kasdien. Tiesą sakant, tai yra pagrindinis trūkumas, palyginti su kitais ilgalaikiais estais.

Šalutiniai poveikiai:
Daugelis sportininkų skundžiasi dėl testosterono propionato skausmo, dirginimo ir paraudimo vietoje, kurioje buvo injekuojama. Kadangi injekcijos dažnai atliekamos, pastebima agresijos perteklius.
Propionatas yra lengvai skonuotas ir lengvai konvertuojamas į estrogeną, todėl gali pasireikšti tokie dalykai:
Spuogai (spuogai).
Plaukų slinkimas (arba aktyvus augimas ant kūno) taip pat priklauso nuo individo individualių savybių.
Natūralaus testosterono sumažėjimas, bet dažniausiai jis atstatomas po 2-3 mėnesių.
Praktiškai šis vaistas, jei jis imamas protu (nuosaikiai), neturi įtakos vidaus organams (kepenims, inkstams ir tt). Šis vaistas nerekomenduojamas moterims, kadangi jis yra didelis androgininis aktyvumas.

Naudojimas:

1) Vyrai jį naudoja reprodukcinės sistemos funkciniams sutrikimams, eunhechidui, infantiliškumui su įgimta lytinių liaukų nepakankamai išvystyta ar chirurginiu pašalinimu, impotencija dėl gonadalio funkcijos trūkumo, nervų ir protinio nuovargio, menopauzės vyrams ir su ja susijusiomis kraujagyslių ir neurologiniai sutrikimai pradinėje prostatos adenomos stadijoje, akromegalija.
2) moterys ją naudoja klimatinių kraujagyslių ir neurologinių sutrikimų (jei estrogeninių vaistų draudžiama) gydymui kiaušidžių vėžiu ir krūties vėžiu (iki 60 metų); disfunkcinis gimdos kraujavimas (vyresnio amžiaus moterys).
3) Testosteronas taip pat naudojamas ankstyvose hipertenzijos ir krūtinės anginos stadijose.
4) Testosterono propionatas naudojamas sunkiomis lėtinės hepatito ir cirozės formomis, turinčiomis porto hipertenzijos ir ascito požymių (remiantis testosterono propionato poveikiu, jis turėtų slopinti pernelyg didelį aldosterono susidarymą, kuris yra viena iš ascito ir edemos priežasčių ), ir yra priskiriamas kaip anabolinis, veikiantis azoto ir fosforo metabolizmą, ir jis turi keletą teigiamų poveikių metabo.


Klausimas, kas yra "pusgaminių įpurškimo alyva"
Mūsų alyva yra gerai sumaišyta ir šilta. Kai gausite paketą, klientas filtrą atliks paskutinį kartą. Tai lengva valdyti, mes išmokysime, kaip tai padaryti, jei jums reikia.
Pusiau baigta injekcinė alyva yra daug pigesnė už gatavą alyvą, gerą verslą, kad uždirbtumėte daugiau pinigų, pigių, saugių asmeniniam naudojimui.

Kaip tęsti užsakymus:
1 žingsnis
Prašau leiskite man žinoti, kokie elementai yra palankūs, kiekiai ir paskirties šalis.
2 žingsnis
Jūs patvirtinate visą informaciją ir siūlome pirkimo užsakymą.
3 žingsnis
Mes išsiųsime išsamią mūsų gaminio kainą ir pasiūlysime tinkamą pristatymo metodą.
4 žingsnis
Jūs patvirtinate užsakymą ir iš anksto sumokėjote pinigus iš anksto ir išsiųsite išsamią kontaktinę informaciją, įskaitant asmenį / įmonę, adresą, mobiliojo telefono numerį, pašto kodą ir specialius reikalavimus.
5 žingsnis
Sklypas bus išsiųstas per 12 valandų, kai gausite mokėjimą.
Nuotraukos bus pasiūlytos atskirti produktus.

6 žingsnis
Siūlome garantinį aptarnavimą po to, kai gavote siuntinį.


Sekimo numeris :
Siųsti EMS, stebėjimo numeris yra prieinamas per 12 valandų. Informacija bus stebima tą dieną arba po 1 dienos.
Jei siunčiate HKEMS ar kitas greitas, sekimo numeris bus pateiktas kitą dieną. Ir tai nereiškia, kad informacija yra stebima tą pačią dieną. Jis bus išleistas internete po 2 ar 3 dienas. Priežastis, kodėl ši siunta turėtų būti pristatyta į Honkongą iš ekspeditoriaus, tada palaukite skrydžio.
Jūs pasirašote siuntą, pristatėte.
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Hot Tags: steroidų testas prop testosterono propionatas 100mg, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti