Steroidai Milteliai Mestanolone AKE raumenims

99.6% Mestanolone Ace Gain Muscle Steroidas Mestalone Saugus pristatymas CAS 521-11-9 Greita detalė: Aprašymas: Mtalcone Ermalone (prekės ženklas Andorra, Notandron) yra 17 a-metilizuota DHT versija (DHT). Maltalono "Ermalone" sistemos pavadinimas yra: 17β-hidroksi-17α-mehylandrost-3-onas. Tai yra žodinis ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99,6% meestanolono ace gauta raumenų steroidų "Mestalone Safe Delivery CAS 521-11-9

Greita detalė:

produkto pavadinimas

Mestanolonas Ermalone

Cheminis pavadinimas

Androstan-3-oji

CAS numeris

521-11-9

EINECS numeris

208-302-6

Molekulinė formulė

C20H32O2

Molekulinė masė

304.47

Tirpumas

Tirpus

Testas

99,5%

Išvaizda

Balti milteliai


Apibūdinimas:

Mtalcone Ermalone (prekinis ženklas Andorra, Notandronas) yra 17-metilizuota DHT versija (DHT). Maltalono "Ermalone" sistemos pavadinimas yra: 17β-hidroksi-17α-mehylandrost-3-onas. Tai yra orgazmo steroidų, labai androgenų ir tik nedidelis anabolinis biologinis prieinamumas. Jis negali vaidinti aromatinių, o ne progesterono receptorių agonistų vaidmens.

Paraiška:
Vyrams 6-8 savaites dozė yra nuo 10 mg iki 30 mg, kuri paprastai yra pakankama, kad serumo koncentracija būtų daug didesnė už konkretaus vaisto pradinį lygį. Sintetinis metabolizmas ir poveikis androgenams dažniausiai priklauso nuo dozės ir labai palaiko testosterono pagrindu nustatytus ciklus. Yra žinoma, kad patyrę steroidų vartotojai gali aktyviau vartoti metamfetaminą po 30 mg per parą. Ilgalaikis vartojimas, daugiau nei 12 savaičių, turėtų vengti hepatito.
Ermalone naudojamas kartu su visais junginiais ir gali būti naudojamas pjovimo ir statybos cikliams pagerinti. Su stiprios masės junginiais, tokiais kaip testosteronas (heptano rūgštis, propionatas ir propionatas), Dianabolis, Trenbolonas ir Deca-Durabolin, gaunama iš jų stiprumo statybinių medžiagų. "Ermalones Winstrol" modeliavimo efektyvumas idealiai tinka žvalgant ciklo kompleksus, kurie gerai talpinami testosterono bazėje su Primobolan, Masteron, geriamaisiais "Turinabol", "Trenbolone", "Equipoise" ir "Anavar".


Funkcija:
Padidinkite testosterono pranašumus;
Slopina estrogeno efektą;
Liesos raumenų audinys;
Padidinti stiprumą;
Tobulinti vairavimą ir fokusavimą;

Galutiniai steroidai Galimas aliejaus skystis:
Sustanon 250 250 mg / ml skausmas
Sustanon250 300 mg / ml skausmas
Paketas: kaip reikalaujama, kaip geriausia
Stabilumas: 2-3 metai
Sustanon250 Pakuotė:
2 ml buteliukas = 500 mg / 2 ml
= 1250 5 ml buteliuko mišinys mg / 5 ml


Čia mes parduodame produktą, tik bandome padaryti daugiau klientų prieigą prie aukščiausios kokybės steroidų miltelių ir gauti tai, ko jie nori!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: steroidų milteliai, mestanolonas, ACE, priaugimo raumenys, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like