Steroidų hormonų milteliai metenolono enanthatas

Steroidų hormonų milteliai Metenolono enantatas CAS 303-42-4 kultūrizmui Methenolone Enanthatas Trumpa informacija: Methenolone Enanthate Naudojimas: Methenolone enanthatas yra labai populiarus variantas, ypač sportininkams, atsipalaiduojantiems ir bandantiems išlaikyti kiek įmanoma daugiau raumenų kalorijų metu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroidų hormonų milteliai Metenolono enantatas CAS 303-42-4 kultūrizmo srityje

Methenolone Enanthate   Greita detalė:

produkto pavadinimas

Methenolone Enanthate

Alias

Primobolan depo

CAS Nr

303-42-4

EINECS Nr

206-141-6

MF

C27H42O3

MW

414,62


Methenolone Enanthate   Naudojimas:
Methenolono enanthatas yra labai populiarus variantas, ypač sportininkams, atsipalaiduojantiems ir bandantiems palaikyti kiek įmanoma daugiau raumenų kalorijų kiekio ribojimo metu. Daugelis konkurentų kultūristų nesvarstė pre-competition stack su be methenolone.

Methenolone Enanthate   Apibūdinimas:
Methenolone Enanthato rūgšties oktanoatas - ilgo esterio aminofenolio ketono injekcijos forma, kuri lėtai sugeria aktyvų benzohinono fenolio junginį ir užtikrina stabilią koncentraciją kraujyje. Grynoji junginio versija yra beveik tokia pati kaip ir skirtumo tarp pridėto eterio (žodinis variantas turi trumpesnį acetato jungtį). Abi propofolio versijos yra geras pasirinkimas vyrų ir (arba) moterų pjovimo ciklams ir yra įrodyta, kad jie lieka raumenys mažo kaloringumo dietomis. Metoksibenzoinės rūgšties antrachinonas yra retesnis fentanilketono vartojimo būdas, todėl manoma, kad anekdotai reikia mažesnės bendros dozės, kad būtų tokia pat veiksminga, kaip geriama acetato plokštelė.
Methenolone Enanthatas yra žinomas kaip labai saugus steroidas, kurio dozė yra iki 200 mg per savaitę, ir apie šiek tiek šalutinių poveikių. Deja, daugelis vartotojų šią nedidelę dozę naudoja, kad praneštų apie nedidelę grąžą, o didesnė paros dozė pasireiškia virš 350 mg per savaitę (100 mg EOD). Nors metoprololis yra lengvas, HPTA slopina nemažai, o didesnės dozės šioje srityje sukelia neigiamą reakciją. Be to, kai kurie vartotojai praneša apie plaukų slinkimą, kai naudojate "Primo", todėl propofolio cirkuliacijos metu gali prireikti tokių produktų kaip finasteridas. Teigiama linkme anti-estrogenas gali būti nereikalingas, nes pradinis vartojimas rodo nedidelį šalutinį poveikį.


Methenolone Enanthate   Paraiška:
"Methenolone Enanthate" yra anaboliniai steroidai, kurių sudėtyje yra dihidrotestosterono, kuris yra metoksikono esterio darinys, kuris paprastai parduodamas su prekiniu pavadinimu primobolanas, o methenolono enanthatas yra labai jautrus estrogenų antagonizmui. Žmonių, vartojančių nandrolonus, methenolono vartojimas mažesnis estrogeno savybės skruzdžių rūgšties ir acetato pavidalu, metoksibenofenonas neturi estrogeno šalutinio poveikio ir jo poveikis cholesteroliui, krezolis pernelyg slopina HPTA ašį, todėl mang kultūrininkai naudoja metalaksilą tarp sterolių ciklų.
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!


Hot Tags: steroidų hormono milteliai metenolono enanthatas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like