Steroidų inhibitoriai progesterono moterų hormonas

Steroidų inhibitoriai Progesteronas Moterų hormonas Sveiki atvykę į kontaktą: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Produkto pavadinimas: Progesteronas Sinonimai: PROGESTERONE-WATER ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroidų inhibitoriai progesterono moterų hormonas


Sveiki atvykę į kontaktą:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

"WhatsApp": +8618578209860


Produkto pavadinimas: Progesteronas

Sinonimai: progesterono tirpios vandenys; progestinas; PROGESTERERAS; PRIMOLUT; 17 alfa-hidroksi-6 alfa-metilpregn-4-en-3,20-dionas; 17 alfa-progesteronas; 3,20-Pregnene-4; 4-Pregnen-3,20 -dionas

CAS: 57-83-0

MF: C21H30O2

MW: 314.46

EINECS: 200-350-6


Cheminės savybės

Lydymosi temperatūra 128-132 ° C (lit.)

alfa 186 º (c = 1, etanolis)

tankumas d23 1.166; d20 1.171

lūžio rodiklis 182 ° (C = 2, dioksanas)

FP 2 ℃

laikymo temperatūra Laikyti RT

tirpumas H2O: 25 mg / ml, gali būti skaidrus arba šiek tiek miglotas

forma milteliai

spalva Nuo geltonos iki geltonai rudos

Tirpumas vandenyje <0,1 g="" 100="" ml="" 19="" °="" c="">

Merck 7773

Stabilumas: Stabili. Nesuderinama su stipriais oksidatoriais.


Testo rezultatai:

išvaizda

Balta arba beveik balta kristalinė energija arba bespalvis kristalas

balta kristalinė galia, mikronizuota

testas

97,0-103,0%

99,5%

infraraudonoji absorbcija

perdavimo minimalūs matavimai IR medžiagoje, susiduriančiame su medžiaga, atitinka poziciją ir santykinį dydį, palyginti su spektru, gautu progesterono KRS.

atitinka

plonasluoksnė chromatografija

atitinka rezultatus A ir rezultatus B

atitinka

speciali rotacija

+ 186 ° iki 194 °

+ 188 °

priemaiša B

0,5% maks

0,09%

priemaiša C

0,5% maks

0,2%

priemaiša G

0,5% maks

neaptiktas

bet nepatikslinta priemaiša

0,1% maks

0,03%

bendras priemaišas

0,8% maks

0,3%

nuostoliai džiovinant

0,5% maks

0,1%

išsamumas

D (0,90) ≤20μm

11.852um


apibūdinimas

Progesteronas yra hormonas, kurį išskiria liuterin ÷ s ląstel ÷ s kiaušidėse, kuriose yra 21 anglies atomų. Progesteronas taip pat yra svarbus metabolinis tarpinis junginys, gaminantis kitus endogeninius steroidus. Yra du progesterono kristalo formos, ty tipo α ir tipo β, o du tipai turi panašų fiziologinį aktyvumą. Tipas-α nusodinamas iš praskiesto etanolio, kaip ortorombijos baltojo prizminio kristalo, o tipo β yra ortorombijos baltos adatos kristalas, jie abu netirpsta vandenyje, bet tirpsta etanolyje, etilo eteryje, chloroforme, acetone, dioksane ir koncentruotoje sieros rūgštyje.


Progesteronas gali išsiskirti iš kiaušidžių, placentos ir antinksčių žievės. Jos fiziologinė funkcija daugiausia pasireiškia skatinant estrogeną, apdorotą per stora gleivinę gimdą, kad būtų tęsiamas vystymasis, proliferacija ir sustorėjimas bei hipertrofija, minkštėja ir suskaidoma gleivė, kad būtų užtikrinta tinkama apvaisinimo kiaušinių implantacija. Po implantacijos, išaugęs ir apvaisintas kiaušinis ankstyvoje stadijoje taip pat yra kontroliuojamas didelis progesterono išsiskyrimas. Dėl to progesteronas yra labai svarbus moterų reprodukcinės sistemos hormonas ir taip pat yra svarbus steroidinių hormonų biosintezės tarpinis junginys. Visos steroidinės hormono išskiriamos liaukos gali gaminti progesteroną, tačiau tik kiaušidžių ir placentos pagrindinis hormonas gali išsiskirti progesteronu. Po ovuliacijos granulozės luteino ląstelėse kiaušidžių liuteininės fazės metu išsiskiria daug progesterono, taigi progesteronas taip pat vadinamas progestinu. Progesterono kiekis mažėja dėl kortikos gleivinės atrofijos. Normalioms moterims po 8 - 9 nėštumo savaičių plakatė tampa pagrindiniu organu išlaikyti progesteroną, kartu su kiaušidės išsiskyrimu iki nėštumo pabaigos.


Naudoja

Pagrindinis progesterono fiziologinis poveikis:

1. Progesteronas gali išlaikyti moterišką nėštumą ir sukelti fiziologinių pokyčių seriją, pvz., Smegenų patelių slopinimą.

2. Progesteronas turi galią skatinti gimdos gleivinės sustorėjimą, skatinti liaukos lenkimą ir padidinti sekrecijos funkciją.

3. Progesteronas gali slopinti gimdos peristaltiką ir prisidėti prie gimdos kaklelio susitraukimo, gleivių sekrecijos ir kt. Šie fiziologiniai pokyčiai sudaro tinkamą aplinką ankstyvųjų embrionų veikimui, augimui ir vystymuisi, taip pat nuolatiniam vaisius.

4. Mažas progesterono kiekis taip pat vartojamas kartu su estrogeno hormonu, skatinančiu moterišką oklą. Progesterono ir prolaktino sinergija gali paskatinti pieno liaukų vystymąsi.

5. Progesteronas dalyvauja hipotalamino ir priekinės hipofizės grįžtamojo ryšio reguliavime, kuris sąlygoja gyvūnų reprodukcinių hormonų pusiausvyrą. In vivo, visų rūšių gyvulių folikulų fazės progesterono kiekis yra mažesnis nei 1 ng / ml, o galvijų korpuso gelta yra apie 4 ng / ml, nėštumo laikotarpis yra apie 18 ng / ml.

6. Anksčiau atliktas biocheminis tyrimas rodo, kad progesteronas moduliavo kaip progestogenai, kliniškai gydomi įprastiniai abortai, dismenorėja, amenorėja ir kiti simptomai. Viena iš svarbiausių progesterono funkcijų - tai hormonų preparatai, skatinantys ir palaikantys gimdos pokyčius ankstyvojoje nėštumo stadijoje, vartojami įprastu abortu, nereguliariomis menstruacijomis ir tt. Be to, progesteronas taip pat elgiasi kaip steroidų hormono vaistas, taip pat progestogenai , kuris naudojamas grasinamo abortų gydymui.


Paruošimas

Progesteroną galima gauti oksiduojant pregnenoloną. Sausas toluenas buvo įpiltas į orkaitę džiovintą reakcijos virdulį, tada cikloheksanoną ir pregnenoloną pridėjo, kad energingai išmaišytų, kad ištirptų. Šalutinis produktas H2O buvo pašalintas Soksleto ekstrahavimu tolueno garu, skiedžiamas aliuminio izopropoksidas, o oksidacijos reakcija 2 valandas buvo palaikoma 115 ° C temperatūroje, atvėsinta iki 80 ° C, maišant 5% praskiesto sieros rūgšties, tada stovint, kol vanduo ir toluenas atskirtas, tolueno sluoksnis ekstrahuojamas vandeniu iki neutralumo ir tada distiliuojamas iš tolueno ir cikloheksanono. Vėsinimas, filtravimas, filtruojamasis pyragas nulupama nafta, filtruojama, plovinama petroleteriu, džiovinama kaip neapdorotas progesteronas. Nevalytas produktas ištirpinamas etanolyje, dekolizuotas aktyvuota anglimi, rekristalizuota galutiniam produktui, išeiga 80%. Kitas būdas pagaminti progesteroną yra 16-dehidropregnenolono acetatas, kuris yra pradinė medžiaga, po katalizinio hidrinimo, šarmų hidrolizės, oksidacijos aliuminio izopropoksido, kad gautų progesteroną kaip galutinį produktą.


Aprašymas :

Pregnenolonas (3β-hidroksipregn-5-en-20-vienas), dar žinomas kaip P5, yra endogeninis steroidinis hormonas. Tai progestogenų, mineralokortikoidų, gliukokortikoidų, androgenų, estrogenų, taip pat neuroaktyvių steroidų pirmtakas. Be to, pregnenolonas yra biologiškai aktyvus savarankiškai, veikdamas kaip neurosteroidas.

Kaip ir kiti steroidai, pregnenolonas susideda iš keturių tarpusavyje sujungtų ciklinių angliavandenių. Jame yra ketonų ir hidroksilo funkcinių grupių, dviejų metilo šakų ir dvigubo ryšio C5, B ciklo angliavandenilių žiede. Kaip ir daugelis steroidinių hormonų, ji yra hidrofobinė. Jo esterizuota versija, pregnenolone sulfatas, yra vandenyje tirpi.

Pregnenolone dar treniruojasi steroidų metabolizmas vienu iš trijų būdų.

Hot Tags: steroidų inhibitoriai progesterono moterų hormonas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like