Steroidinių hormonų milteliai 7-Keto-dehidroepiandrosteronas

Produkto pavadinimas: 7-Keto-dehidroepiandrosteronas
Alias: 7-Hydroxydehydroepiandrosterone, 5-Androstene-3b-ol-7,17-dione
Grynumas: 98,5% min
CAS registro numeris: 566-19-8
Įvertinimas: farmacijos laipsnis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroidinių hormonų milteliai 7-Keto-dehidroepiandrosteronas CAS 566-19-8 raumenų augimui

Greita informacija:

Produkto pavadinimas: 7-Keto-dehidroepiandrosteronas
Alias: 7-Hydroxydehydroepiandrosterone, 5-Androstene-3b-ol-7,17-dione
Grynumas: 98,5% min
CAS registro numeris: 566-19-8
Įvertinimas: farmacijos laipsnis
Sandėliavimas: užtvara, uždara konservacija
MOQ: 10g
Kilmė: KINIJA
Pristatymas: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS ir kt.
Kaina: derybos
Pristatymo laikas: Daugelis šalių gali atvykti per 3-10 dienų nuo durų iki durų
Apmokėjimas: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS ir kt.
Be to, mes siūlome TOOL jūsų injekcijai: organinis filtras, vandens filtras, vienkartinis filtras, penicilinas buteliukai, butelio sandarinimo įtaisas


Apibūdinimas:
7-keto-DHEA yra dehidroepiandrosterono šalutinis produktas, o dehidroepiandrosteronas yra cheminė medžiaga, susidariusi in vivo. Dehidroepiandrosteronas yra "tėvų hormonas", kurį gamina inkstų liaukas. Tačiau skirtingai nuo dehidroepiandrosterono, 7-keto-DHEA nėra konvertuojamas į steroidinius hormonus, tokius kaip androgenai ir estrogenai. Perdozavus heptanono DHEA ar jo vartojimą į odą, steroidinių hormonų kiekis kraujyje nedidėja.

Paraiška:

7-Keto-DHEA (taip pat žinomas kaip 7-keto, 7-keto dehidroepiandrosteronas arba 7-okso dehidroepiandrosteronas) yra steroidas, pagamintas iš hormono dehidroepiandrosterono (DHEA) metabolizmo. Jis dažniausiai naudojamas kaip acetato esterio prekursorius 7-keto- DHEA acetatas.
7-Keto yra unikalus jo kitų DHEA darinių, nes jo 7-oje pozicijoje yra deguonies. Molekulės molekulinė struktūra suteikia skirtingų savybių. Tyrimai parodė, kad 7-Keto DHEA organizme yra daug skirtingų efektų. Tokie kaip padidėjęs metabolinis / svorio mažėjimas, su amžiumi susijęs imuniteto sustiprėjimas.


Naudojimas:
Tai vyrų hormonų ir estrogeno tarpinių junginių sintezė. Paprastai jis naudojamas kaip acetato esterio prekursoriaus 7-keto-DHEA acetatas. 7-Keto parduodamas kaip dietinis priedas, tai reiškia, kad jis gali paspartinti svorio netekimą, padidinti medžiagų apykaitą, pagerinti atmintį arba užkirsti kelią su amžiumi susijusiems pokyčiams. Naudojant vietinius (odos losjonus) produktus, 7-Keto sukelia ilgalaikius kūno testosterono, testosterono, estradiolio ir kitų steroidinių hormonų kiekio pokyčius.


7-Keto DHEA dozavimas ir vartojimas :

Tipinė papildoma 7-keto dozė yra 200-400 mg per parą dviem dalimis (100-200 mg), kai kurie nedaug įrodymų rodo, kad mažesnės dozės 50-100 mg gali būti veiksmingos neuroniniais tikslais.

Optimalus dozavimo grafikas ir bendra 7-keto dozė dar nėra žinomos, o pirmiau nurodytos dozės pagrįstos tik tuo, kas yra veiksminga.

Jus domina :

7-Keto DHEA
DHEA acetatas
DHEA
Epiandrosteronas
4-DHEA
1-DHEA


Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: steroidų hormonų milteliai 7-keto-dehydroepiandrosterone, China, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti