Steroidų miltelių dihidroboldenono cipionatas

Steroidų dihidroboldenono Cypionate / 1-Testosterono Cypionate 1-Test Cyp yra lengvas vaistas. Siekiant supaprastinti tikslų vaisto išsiaiškinimą, tai yra Boldenonas, kurio dihidrotestosteronas (DHT) yra testosteronas. Tai paaiškintų, kodėl 1-testo CYP poveikis, tiek teigiamas, tiek neigiamas, yra ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroido dihidroboldenono ciupionato / 1-testosterono cipionatas

1-Test Cyp yra lengvas vaistas. Siekiant supaprastinti tikslų vaisto išsiaiškinimą, tai yra Boldenonas, kurio dihidrotestosteronas (DHT) yra testosteronas. Tai paaiškintų, kodėl 1-testo CYP poveikis, tiek teigiamas, tiek neigiamas, yra toks nesuderinamas su Boldenone. Kaip ir testosteronas ir dihidrotestosteronas, dalis Boldenono, kurią administruoja vartotojas, konvertuoja į dihidroboldenoną. Panašiai, dihidroboldenonas, kaip dihidrotestosteronas, nekonvertuoja nieko kito, praeinančio į šį junginį.1 - Testas Cyp, nors ir ne pernelyg androgeniškas, yra stiprus anabolinis poveikis.


1-Testosterono Cypionate taikymas:
Dėl šios priežasties kai kurios moterų sportininkai gali būti linkę naudoti ir 1-asis bandymo CYP. Virilizacijos simptomų išsivystymo potencialas vis dar išlieka, bet nėra toks didelis kaip sintetinis testosteronas ar kiti sunkesni vaistai. Tai nereiškia, kad 1-Test Cyp yra lengvas vaistas. Siekiant supaprastinti tikslų vaisto išsiaiškinimą, tai yra Boldenonas, kurio dihidrotestosteronas (DHT) yra testosteronas. Tai paaiškintų, kodėl 1-testo CYP poveikis, tiek teigiamas, tiek neigiamas, yra toks nesuderinamas su Boldenone. Kaip ir testosteronas ir dihidrotestosteronas, dalis Boldenono, kurią administruoja vartotojas, konvertuoja į dihidroboldenoną.
Panašiai, dihidroboldenonas, kaip dihidrotestosteronas, nekonvertuoja nieko kito, praeinančio į šį junginį.1 - Testas Cyp, nors ir ne pernelyg androgeniškas, yra stiprus anabolinis poveikis. 1-Test Cyp buvo įrodyta, kad vaistas labai gerai ir selektyviai jungiasi prie androgeno receptoriaus ir stimuliuoja priklausomų reporterių genų transaktyvaciją androgenų receptoriais. Tai prilygsta vaistui, kuris turi gebėjimą skatinti didelį raumenų augimą, tuo tarpu negydant androgeninio šalutinio poveikio. 1-testas Cyp buvo žymiai daugiau anabolinių, tada tokie junginiai kaip Boldenonas, Nandrolonas ir net pats Testosteronas. Akivaizdu, kad tai yra labai naudinga daugeliui sportininkų ir kultūristų.
Anekdotiniu požiūriu kai kurie vartotojai nurodė, kad po injekcijos skausmas su 1-asis bandymu Cyp gali tapti tam tikru problema. Atrodo, kad vaisto atpalaidavimas kito injekcinio vaisto ar kokio nors kito sterilaus aliejaus tipo medžiaga palengvina bent dalį šio diskomforto. Esterio tipas, atrodo, nepanaikina šio skausmo vartotojams, kuriems tai pasireiškia. Tačiau dėl šalutinių poveikių moterims, vartojant vidutinio sunkumo ar sunkias dozes, gali pasireikšti virilizacijos simptomai. Tai gali būti tokie simptomai kaip klitoriaus išsiplėtimas, kūno plaukų augimas ir balso gilinimas. Mažesnėmis dozėmis, tačiau šis šalutinis poveikis neturėtų kelti susirūpinimo daugeliu galimų moterų.


Testosterono acetatas

Trenbolono acetatas

MGF

Testosterono Cypionate

Trenbolono enantatas

PEG MGF

Testosterono dekanoatas

Boldenono acetatas

CJC-1295

Testosterono enanthatas

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Testosteronas izokaproatas

Boldenone Cypionate

PT-141

Testosteronas fenilpropionatas

Boldenono propionatas

Melanotanas-1

Testosterono propionatas

Stanolone

Melanotanas-2

Testosterono Undecanoate

Nandrolono fenilpropionatas

GHRP-2

Mesterone

Nandrolono undecilatas

GHRP-6

Testosteronas Sustanon 250

Nandrolono cipionatas

Ipamorelinas

Clostebol Acetatas

Nandrolono propionatas

Heksarelinas

Methylandrostanolone

Metiltirenolonas

Sermorelinas

Methenolone Enanthate

Drostanolono propionatas

Oksitocinas

Methenolone Acetatas

Drostanolone Enanthatas

TB500

Anavaras

Tadalafilis

Triptorelinas

Winstrol

Vardenafilis

Tesamorelin

Klomifeno citratas

Dianabol

Gonadorelinas

Toremifeno citratas

Tamoksifeno citratas

DSIP

Finasteridas

Dapoksetino hidrochloridas

Selankas


图片23.jpg

Hot Tags: steroidiniai pastos milteliai, dihidroboldenono cipionatas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like