Prohormonai steroidai Furazabol Thp kultūrizmo srityje

99% grynumo prohormonai steroidai Furazabol Thp 1239-29-8 kultūrizavimui. Greita informacija: aprašymas ir taikymas: Furazabolis yra anabolinio steroidinio stanozololio (dihidrotestosterono) darinys. Jis skiriasi nuo stanozololio žiedine furazano grupe (oksadiazolas), o ne pirazolu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99% grynumo prohormonai steroidai Furazabol Thp 1239-29-8 kultūrizmo srityje

Greita detalė:

Produkto pavadinimas

Furazabolis

Alias

THP | Furazabolmiotolon | Frazalonas, 17β-hidroksi-5α-androstano- [2,3-c] furazanas 17-THP eteris; 5a-androstano (2,3-c) furazan-17b-tetrahidropiranolio eteris

CAS

1239-29-8

Molekulinė formulė

C20H30N2O2

Molekulinė masė

330.46

Išvaizda

Balti arba beveik balti milteliai

Naudojimas

Farmaciniai tarpiniai produktai. Širdies ir kraujagyslių ligų gydymui

Whatsapp

+8618126437315

"Skype"

Selina.xu@yccreate.com


Aprašymas ir taikymas:
Furazabolis yra anabolinių steroidų stanozololio (dihidrotestosterono) darinys. Jis skiriasi nuo stanozololio žiedine furazano grupe (oksadiazolas), o ne pirazolo grupe.
Furazabolis sumažina riebalų kiekį kraujyje ir yra naudojamas kaip standartinis aukšto cholesterolio kiekio vaistas. Tai didina DTL vertę (gerą cholesterolio kiekį) ir mažina LDL (blogojo cholesterolio) vertę taip pat.


Dozavimas:
Kultūrizmo ratuose kalbama apie dozes nuo 15 iki 30 mg per parą.
Kadangi tabletėse paprastai yra 1 mg veikliosios medžiagos, tai atitinka 15-30 tablečių per parą. Atskirų tablečių veiksmingumas yra palyginti trumpas, todėl būtina vartoti daug kartų keturis ar penkis kartus per parą.


Šalutinis poveikis:
Galvos skausmas, traukuliai, DTL ir MTL koncentracijos pasikeitimas, padidėjęs kraujospūdis, kraujavimas iš nosies, padidėjusi kepenų veikla, prostatos augimas, plaukų slinkimas, kepenų pažeidimas, padidėjęs miokardo infarktas ir insultas, kūno plaukų augimas, sąnarių skausmas.
Moterys: plaukų slinkimas, bardo augimas ir balso įtraukimas.


Kiti produktai, į kuriuos domitės:

T3 / L-trijodtironino / citomelio, T4 / L-tiroksino natrio druska, L-karnitinas, DMAA, teobrominas, sinefrinas, rimonabantas, Lorcaserino HCl, CLA (konjuguota linoleino rūgštis)

Čia mes parduodame produktą, tik bandome padaryti daugiau klientų prieigą prie aukščiausios kokybės steroidų miltelių ir gauti tai, ko jie nori!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: prohormones steroids furazabol thp kultūrizmo srityje, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, didmeninė prekyba, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like