Prohormono steroidai Masteron propionatas CAS 521-12-0

Prohormonai steroidai Masteron propionatas CAS 521-12-0 Masteron aprašymas: 17b-hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-onas propionatas, dar žinomas kaip drostanolono propionatas, yra sintetinis anabolinis androgeninis steroidas. Jis turi panašių savybių dihidrotestosteronui. Jis buvo naudojamas gydymui ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prohormonai steroidai Masteron propionatas CAS 521-12-0

Masteron aprašymas:

17b-hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-onas propionatas, dar žinomas kaip drostanolono propionatas, yra sintetinis anabolinis androgeninis steroidas. Jis turi panašių savybių dihidrotestosteronui. Ji anksčiau buvo naudojama krūties vėžiui gydyti. Tačiau šiuo metu jį daugiausia naudoja sportininkai ir kultūristas kaip anabolinį steroidą. Jis turi du svarbius padarinius, įskaitant fizinio / sportinio veikimo pagerėjimą (pvz., Ištvermę ir stiprumą) bei fizinės sveikatos stiprinimą (raumenų kaupimąsi ir riebalų nuostolius). Jis turi būti įvedamas į raumenis, o ne per burną.


Cheminės savybės Baltos kietos paskirties Anaboliniai steroidai, naudojami kaip antineoplastiniai.

"Masteron" žymiai slopins natūralų testosterono gamybą, todėl labai svarbu, kad gydant steroidus būtų naudojamasi išoriniu testosterono kiekiu. Neatsižvelgiant į egzogeninį testosterono, dauguma vyrų gali sumažinti testosterono, kuris ne tik sukelia daugelį galimų simptomų, bet ir labai nesveika.

Kadangi dauguma masteron bus naudojami pjovimo ciklui, labai dažnai galima vartoti daug testosterono, nes jis gali užtikrinti aukštą estrogeninio aktyvumo lygį. Jei taip atsitiks, pastebėsite, kad 100-200 mg mažos dozės testosterono per savaitę yra pakankamas, kad pasipriešintų slopinimui ir gautų norimą testosterono.


Masteron 100 mg / ml Dozavimas:

Drostanolone yra dviejų variantų: Masteron 100 (Drostanolone Propionate) ir Masteron 200 (Drostanolone Enanthate). Pirmasis esteris gali būti vartojamas nuo 50 iki 150 mg per savaitę ir yra žinomas kaip greičiau veikiantis Drostanolone variantas, o antrojo esterio dozė yra 200 mg per savaitę ir yra vartojamas du kartus per savaitę, lėtesnis hormono išsiskyrimas. "Masteron 100" atveju sportininkas kas pusę dienos duos 100 mg injekciją, kad gautų pakankamai rezultatų. Dėl virilizacijos simptomų moteriškas sportininkas kiekvieną savaitę vartoja ne daugiau kaip 25-50 mg per 4-6 savaites.


Testosterono steriodas

Boldenono steroidai

Testosterono bazė

Boldenono bazė

Testosterono enanthatas

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

Testosterono acetatas

Boldenono acetatas

Testosterono propionatas

Boldenone Cypionate

Testosterono Cypionate

Boldenono propionatas

Testosteronas fenilpropionatas

Nandronlono steroidai

Testosteronas izokaproatas

Nandrolonas

Testosterono dekanoatas

Nandrolono propionatas

Testosterono Undecanoate

Nandrolono cipionatas

17A-metil-1-testosteronas

Nandrolono dekanoatas (DECA)

Clostebol Acetatas (Turinabolis)

Nandrolono fenilpropionatas (AE)

Testosteronas Sustanon 100

Nandrolonas Undecylate

Testosteronas Sustanon 250

Mestanolonas

Trenbolono steroidai

Drostanolone Masteron

Trenbolono bazė

Drostanolono propionatas (Masteron)

Tren cikloheksilmetilkarbonatas

Drostanolone Enanthatas

Tibolono acetatas Livialas

17a-metil-drostanolonas (Superdrol)

Metribolonas (metiltirenolonas)

Primobolan / methenolone steroidai

Trenbolono acetatas

Methenolone Acetatas (Primobolan)

Trenbolono enantatas

Methenolone Enanthate


图片60.jpg

Hot Tags: prohormono steroidai masteron propionatas CAS 521-12-0, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti