Oxymetholone Anadrol steroidas sveikatai

99,6% Grynumas Greitas pristatymas Oxymetholone Anadrol CAS 434-07-1 Steroidas Greita detalė: Aprašymas: Anoksilolonas yra veiksmingas oralinis anabolinis steroidas, gautas iš dihidrotestosterono. Daugelis propofolono yra labiausiai parduodamų steroidų. Naujo steroidų testas tai ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99,6% Grynumas Greitas pristatymas Oxymetholone Anadrol CAS 434-07-1 Steroidas

Greita detalė:

Produkto pavadinimas

Oksimetolonas

Kitas vardas

Anadolis

CAS

434-07-1

Einecs Nr

207-098-6

Molekulinė formulė

C21H32O3

Molekulinė masė

332.48

Išvaizda

balti kristaliniai milteliai.

Molekulinė struktūra

图片10.jpg

Testas

98%

Naudojimas

Sporto kultūrizmas


Apibūdinimas:
Anoksilolonas yra veiksmingas oralinis anabolinis steroidas, gautas iš dihidrotestosterono. Daugelis propofolono yra labiausiai parduodamų steroidų. Šio narkotiko pradedantysis steroidų testas gali gauti nuo 20 iki 30 svarų didelių blokų ir dažniausiai gali būti baigtas per 6 savaites po vartojimo.
Anadrolas (oksimetolonas) sukelia daug vandens susilpnėjimo, todėl didelė šio padidėjimo dalis bus vandens svorio. Tai paprastai turi mažai įtakos vartotojui, ir jie gali jaustis puikiai ir stipriai, vartojant oksimetoloną. Oksiometolonas gali padėti pasiekti didelį dydį ir stiprumą.
Raumenys yra daugiau minkštesnė, susitraukia geriau ir užtikrina tam tikrą apsaugą, kad išlaikytų papildomo vandens formą jungiamuoju audiniu ir aplink jį. Tai leis daugiau lankstumo ir viltį sumažinti sužalojimo galimybę, keldami sunkius daiktus.


Programos:
Deguonies metilketonas yra vienas iš veiksmingesnių geriamųjų metabolinių steroidų, kuriuos galime naudoti; Ši problema yra viena iš galingesnių sintetinių metabolinių steroidų, kurių mes turime laiko, žodžiu ar švirkščiamės. Dažnai vadinamas anadoliu oksimetolonas buvo sukurtas 1960 m., Siekiant gydyti sunkią anemiją ir raumenų išsekimo sutrikimus, todėl paprastai tai yra aukštos kokybės anaboliniai steroidai, naudojami sportininkams padidinti sportininkų svorį. Nors tai yra labai veiksminga, daugeliui burnos metabolinių steroidų yra daug paplitusi.


COA :

Testas

Analizės standartas

Analizės rezultatai

Identifikavimas

Infraraudonoji absorbcija

Atitiktų

Ultravioletinių spindulių absorbcija

Tirpumas

Kliringas

Praeiti

Lydymosi temperatūra

172 ~ 180 ℃

172 ~ 179 ℃

Savitoji sukimas

+ 34 ~ + 38 °

+ 36,3 °

Nuostoliai džiovinant

≤1.0%

0,4%

Organinės lakios priemaišos

≤850 p / min

320 p.p.

Testas

97,0 ~ 103,0%

99,5%


Anadrolas su kitais steroidais :
Įdomus tolesnis klausimas yra susijęs su Anadrol deriniu su kitais anaboliniais steroidais. Dėl to, pridėjus Anadrolą iki 50 mg / d. Dianabol dozė suteikia šiek tiek papildomos naudos steroidų ciklui, priešingai, anadrolio dozę reikia įpilti į 50-100 mg / dieną trenbolono acetatą arba 60 -80 mg / d. Anavar (oksandrolonas) gerokai patobulėja. Tai rodo, kad kraujo krešėjimo elgesys yra panašus į Dianabol, bet ne į trenbolono elgesį. Vis dėlto dėl to, kad skirtingai nuo trenbolono, oksimetalolis stipriai nesijungia su androgenų receptoriumi ir dauguma jo anabolinio poveikio, greičiausiai, genomiškai neveikia per AR.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Hot Tags: Oxymetholone anadrol steroidas sveikatos stiprinimui, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti