Burnos masės nuostoliai steroidai methasteronas

Geriamojo svorio netekimas steroidai Methasterone Superdrol Prohormono priedas vaistų manikiūrui 3381-88-2 Greita informacija: Aprašymas: Methastrone Superdrol ir metil-drostanolonas) yra geriami anaboliniai steroidai. Viršutinė arba Superdrol yra anaboliniai steroidai. Praktiškai / naudojimosi tikslais Superdrol padidina ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriamojo svorio netekimas steroidai Methasterono Superdrolio prohormoso priedas manekliams 3381-88-2

Greita detalė:

Produkto pavadinimas

17a-metil-drostanolonas

Kitas vardas

Drostanolonas

CAS

3381-88-2

Molekulinė formulė

C21H34O2

Molekulinė masė

318.49346

Išvaizda

balti kristaloidiniai milteliai.

Molekulinė struktūra

图片8.jpg

Testas

99%

Naudojimas

anabolinis steroidas


Apibūdinimas:

Methastrone Superdrol ir metil-drostanolonas) yra geriami anaboliniai steroidai. Viršutinė arba Superdrol yra anaboliniai steroidai. Pratimai ir fiziniai pratimai Superdrol padidina testosterono kiekį, dėl kurio žymiai padidėja kūno forma ir dydis, daugiausia dėl padidėjusių šių pranašumų, kad Superdrol būtų galingas androgenas, tačiau taip pat apima ir kitas tradicines steroidų savybes, tokias kaip: padidėjęs raudonas kraujo kūnelių (RBC) gamyba; pagerinta žindymo laikotarpis gerinant žindymą; padidėjęs deguonis ir maistingosios medžiagos, tiekiamos darbo raumenims. Galingesnis raumenų judėjimas. Atkuria raumenų glikogeną, greičiau atsigauna. Slopina katabolizmą (raumenų pažeidimas).
Superdrolas yra anabolinis steroidas, kuris turi unikalią istoriją, lyginant su daugeliu sintetinių metabolinių steroidų. Per didelis kiekis yra tik prekės pavadinimas, kuris viršija sintetinių metabolinių steroidų kiekį ir parduodamas kaip hormonas arba maisto papildas, skirtas medžiagų apykaitos limitui. Nors anaboliniai steroidai, aktyvūs hormonai.


Paraiška:

Metastronas yra anabolinė medžiaga, kuri reiškia, kad ji skatina baltymų sintezę ir taip skatina raumenų jėgą. Kai raumenys tampa stipresni, jie auga. Galų gale Superdrol vartotojai gauna daug raumenų kokybės, nes raumenys tampa galingesni.
Kitas Superdrol vartojimo privalumas yra tas, kad jis netampa estrogeno. Daugelis hormonų gali prasidėti kūnu kaip testosterono panašios medžiagos, bet galų gale tampa estrogenais per procesą, vadinamą aromatizavimu. Estrogenas mažina jėgą, raumenų nuostolius ir padidina riebalų kiekį.
Taigi, tai yra to, kas nori Superdrol, priešingas. Šios savybės atsiranda, kai junginys yra sustabdytas. Tačiau su "Superdrol" aromatinimo procesas niekada neprasideda.
Šis junginys kūne nepasiekia estrogeno, o tai reiškia, kad didžioji dalis raumenų priauginimo ir riebalų nuostolių išliks ir po vaisto vartojimo.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Hot Tags: burnos svorio netekimas steroidai methasteronas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like