Oralinis oksandrolono kultūrizmo steroidai

Produkto pavadinimas: Oxandrolone
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306.44
EINECS: 200-172-9
Pokalbis dabar

Informacija apie

Oksandrolono kultūrizmo steroidai Anavar CAS 53-39-4 su aukščiausios kokybės

Produkto pavadinimas: Oxandrolone
Sinonimai: 17BETA-HYDROXY-17-METHYL-2-OXA-5ALPHA-ANDROSTAN-3-ONE; 5-ALPHA-ANDROSTAN-2-OXA-17-ALPHA-METHYL-17 BETA-OL-3-ONE; OXANDROLONE; 17Beta 17-beta-hidroksi-17-metil-2-oksi-5-alfa -androstan-3-ono; 17beta-hidroksi-17-metilo; 17-beta-hidroksi-17-metil-2-oksi-5α-androstan-3-ono; -2-oksa-5alpha-androstan-3-ono; 17-beta-hidroksi-17-metil-2-oksa-androstan-3-ono; 17-hidroksi-17-metil-, (5-alfa, 17beta ) -2-oksandrostan-3-on
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306.44
EINECS: 200-172-9


Cheminės savybės balta kieta
Vartojimas androgeninių anabolinių steroidų; apriboja katabolinio audinio procesus; skatina baltymų kaupimąsi; padidina eritropoetino gamybą
Naudojimas Sintetinis anabolinis steroidas. Naudojamas skatinti raumenų augimą ir kovoti su nevalingu svorio kritimu. Jis taip pat buvo skirtas osteoporozės atvejų gydymui.


Anavaro privalumai:

1. Galbūt didžiausia nauda aplink Anavar hormoną yra jos gebėjimas gydyti raumenų išsekimo ligas, pvz., Pagalbines medžiagas, nes ji labai susilpnins raumenų skilimą, kuris dažnai būna dėl tokių negalavimų ir dažnai sukelia niokojamą pasekmę.

2. Anavaras taip pat gali būti labai naudingas gydant deginimo aukas, leidžiantis jiems susigrąžinti prarastus audinius, tačiau kai kuriais atvejais jis gali pasirodyti nepakankamas ir reikalingas stipresnis anabolika.
3. Kokie dydžiai, kuriuos gauna "Anavar", yra grynas liesas audinys ir, jei jūs suprantate ką nors apie produktyvumą, kiekvienas natūralaus audinio svaras vertas savo aukso svorio.
4. Veiksmingumo didinimo pasaulyje Anavar turi išskirtines savybes tiek vyrų, tiek moterų atžvilgiu, tačiau daugeliu atžvilgių tai yra labiausiai naudingos moterys, todėl daugeliu apskritimų ji dažnai vadinama "mergaičių steroidu".


Oksandrolonas Medicina

Oksandrolonas tirtas ir skiriamas kaip gydymas įvairiausioms sąlygoms. Oksandrolonas yra patvirtintas FDA, skirtas osteoporozės gydymui, padedantis didinti svorį ir išvengti ilgalaikio kortikosteroido gydymo katabolinio poveikio. Nuo 2016 m. Dažnai nurodoma, kad greitesnis atsigavimas po stipraus nudegimų, pagalba mergaitėms su Turnerio sindromu plintant ir kovojant su ŽIV / AIDS sukeltu nualinimu.
Oksandrolonas padidina tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius rezultatus pacientams, atsinaujinantiems nuo sunkių nudegimų. Daugelis įrodymų rodo, kad jis sumažina hospitalizuotų ligonių gyvenimo trukmę ir kad pagerėjusios raumenų ir kaulų atsigavimas dar galima išmatuoti praėjus vieneriems metams po traumos. Tyrimai rodo, kad oksandrolonas taip pat veiksmingas alkoholio hepatito gydymui.


Anavar šalutinis poveikis

Nors kai kurie geriamieji anaboliniai steroidai yra hepatotoksiški, oksandrolonas sukelia nedidelę arba visai nenustatomą kraujo apykaitos sutrikimų žalą klinikinėse dozėse [2]. Tai patvirtina kultūrizmo požiūriu įprastą, kad oksandrolonas yra mažiau hepatotoksinis, palyginti su dažniausiai vartojamais geriamaisiais anaboliniais steroidais, kurie, kaip žinoma, sukelia riebalinę kepenų ligą.


Testosterono acetatas

Trenbolono acetatas

Testosterono Cypionate

Trenbolono enantatas

Testosterono dekanoatas

Boldenono acetatas

Testosterono enanthatas

Boldenone undecylenate

Testosteronas izokaproatas

Boldenone Cypionate

Testosteronas fenilpropionatas

Boldenono propionatas

Testosterono propionatas

Stanolone

Testosterono Undecanoate

Nandrolono fenilpropionatas

Mesterone

Nandrolono undecilatas

Testosteronas Sustanon 250

Nandrolono cipionatas

Clostebol Acetatas

Nandrolono propionatas

Methylandrostanolone

Metiltirenolonas

Methenolone Enanthate

Drostanolono propionatas

Methenolone Acetatas

Drostanolone Enanthatas

Anavaras

Tadalafilis

Winstrol

Vardenafilis

Klomifeno citratas

Dianabol

Toremifeno citratas

Tamoksifeno citratas

Finasteridas

Dapoksetino hidrochloridas


图片62.jpg

Hot Tags: geriamieji oxandrolone kultūrizmo steroidai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like