Raumenų augimo steroidai Oksandrolonas Anavaras

Raumenų augimo žaliavos milteliai Oxandrolone / Anavar kultūrizmo papildai CAS 53-39-4 Oxandrolone Greita detalė: Oksandrolonas. Aprašymas: Oksandrolonas yra labai populiarus tarp žmonių, kurie dalyvauja svorio sporto ir kūno struktūrose, nes Anwar yra antras nė vienas, kai kalbama apie liesos raumenų. ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

Raumenų augimo žaliavos milteliai Oksandrolono / Anavaro kultūrizmo papildai CAS 53-39-4

Oksandrolonas   Greita detalė:

produkto pavadinimas

Oksandrolonas

Cheminis pavadinimas

Anavaras

CAS numeris

53-39-4

EINECS numeris

200-172-9

Molekulinė formulė

C19H30O3

Molekulinė masė

306.44

Molekulinė struktūra

图片11(001).jpg

Testas

99,5%

Išvaizda

Balti milteliai

Whatsapp

+8618126437315

"Skype"

selina.xu@yccreate.com


Oksandrolonas   Apibūdinimas:

Oksandrolonas yra labai populiarus tarp žmonių, kurie dalyvauja svorio sporto ir kūno struktūrose, nes Anwar yra antras nė vienas, kai kalbama apie liesos raumenų kokybę ir skatina didžiulę galia ir riebalų nuostolių poveikį. Šis efektyvumą didinantis vaistas taip pat dažnai naudojamas siekiant kokybės, riebalų mažinimo, raumenų raumenų ir padidėjusio stiprumo. Paprastai jis yra sudedamas su testosterono heptanoatu, injekciniu Winstrol, geriamaisiais Winstrol ir Sustanon 250. Kai kurie kiti patentuoti sintetiniai metaboliniai steroidai ir efektyvumą skatinantys vaistai gali būti sukrauti su Trenbolone ir Primbolan.
Oksandrolonas yra vienas iš populiariausių sintetinių metabolinių steroidų. Oksandrolonas stipriai stiprinamas skatinant kreatino sintezę raumenų ląstelėse be didelės vandens susilaikymo. Yra beveik neįmanoma steroidų estrogenų aromatizuoti. Oksandrolonas neslopina kūno hormonų gamybos. Derinant dietą, oksandrolonas padeda sustiprinti ir sudrebinti raumenis.


Oksandrolonas   Programos:

Oksandrolono vaidmuo gali smarkiai paveikti bet kokį efektyvumo didinimo etapą. Dėl ne sezono atletų, bet koks svoris bus tik raumenų audinio. Oksandrolonas nėra aromatinis ir neturės vandens, kaip ir visi sintetiniai metaboliniai steroidai, jis negali skatinti riebalų kiekio padidėjimo. Tiesa, kad žmogus neturėtų tikėtis didelių dydžių ar svorio kaupimosi dėl šio steroido vartojimo, tačiau nauda bus tvirta ir po naudojimo bus lengviau palaikyti nei kai kurie steroidai.
Nors ne labai modernus viešasis statybininkas, vyrų ne sezono metu, su moteris yra kita istorija. Moterys yra jautresnės hormonams ir išaugs daugiau nei to. Be to, dauguma moterų nesiekia, kad vyras galėtų ieškoti ribos. Pasidaryk tokį draugišką šalutinį poveikį, mes aptarsime vėliau, tai sunkus moteriškas sezono steroidas, kuris nugalėtų.


Administracija (moterys) :

Norint pagerinti kūno sudėjimą ar pagerinti veiksmingumą, dienos dozė 5-10 mg turėtų užkirsti didelį augimą be akivaizdžių šalutinių kitų narkotikų androgeninio poveikio. Tai būtų atliekama ne ilgiau kaip 4-6 savaites.


Ciklai :

Kaip ir dauguma geriamųjų steroidų, "Anavar" geriausiai sukrauti su mažiausiai vienu injekciniu tirpalu. Tiesiog anavaras ir testosteronas dirba labai, labai gerai. Po ciklo rekomenduojama naudoti HCGenerate su puikiu PCT, kad sustiprėtų pasiektas rezultatas ir išlaikytų raumenų masė iš Test-Anavar ciklo.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Hot Tags: raumenų augimo steroidai oxandrolone anavar, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti