Metribolono ciklo steroidai MethylTrenbolone

Riebalinio audinio steroidų kaupimo ciklo steroidai Milteliai Methyltrenbolone / Metribolone Metribolone Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Glausta išsami informacija: Sinonimai: METRIBOLONE, Metribolonas CAS: 965-93-5 MF: C19H24O2 MW: 284,39 Tyrimas: 99% min. . Pakavimas: folijos maišas arba alavas ....
Pokalbis dabar

Informacija apie

Raumenų steroidų kaupimo ciklo steroidai. Milteliai. Methyltrenbolone / Metribolone

4-47-9.jpg

Metribolone Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

Sinonimai: METRIBOLONE, Metribolone
CAS: 965-93-5
MF: C19H24O2
MW: 284,39

Įvertinimas: 99% min.
Pakavimas: folijos maišas arba alavas.
Pristatymas: "Express courier".
Išvaizda: nuo baltųjų iki šviesiai gelsvų kristalinių miltelių
Naudojimas: farmacinė medžiaga

 

Prekės aprašymas

 

Metribolonas, dar vadinamas metiltrienolonu, yra stiprus, nefermentuojantis androgenas, kuris taip pat buvo naudojamas kaip androgeno receptoriaus fotoafininis etiketė. Tai 17-metilo darinio trenbolono darinys, kuris yra panašiai stiprus anabolinis steroidas, tačiau turi didelį hepatotoksinį poveikį.

 

Metribolonas yra steroidinis hormonas, kuris gali padidinti raumenų ištvermę ir sprogstamą galią. Taip pat galima gydyti pažangų ir pasikartojančią krūties vėžį, kiaušidžių vėžį ir kitas ligas. Tai yra galingiausias anabolinis steroidas, kuris kada nors buvo gaminamas. Jis taip pat yra vienas iš labiausiai hepatotoksiškų ir kada nors gaminamų androgenų. net jei jis labai toksiškas kepenims ir inkstams


Paraiška:

Metribolonas (metiltirenolonas, dar žinomas kaip R1881) yra stiprus, neatskirtinas aromatinis androgenas, kuris struktūriškai panašus į trenboloną ir vadinamas "geriamuoju treniu". Metiltirenolis stipriai jungiasi prie androgeno receptoriaus (AR) ir yra stipresnis agonistas (aktyvatorius) androgeno receptoriaus, yra DHT. 17a-metiltrienolonas yra nurodytas 30 000 kartų daugiau anabolinių nei methyltestosterone pagal Julius Vida "Androgenai ir anaboliniai agentai: chemija ir farmakologija". Veiksmingos dozės prasideda tik 25 mcg.

 

Steroidų ekspertai William Llewellyn ir Patrick Arnold kiekvieną kartą vadino metiltrienoloną vienu iš "galingiausių" anabolinių steroidų, kuriuos kada nors sukūrė. Jis taip pat yra vienas iš hepatotoksiškų ir kada nors gaminamų androgenų. 1960 m. Roussell-UCLAF sukurtas pradinis Metribolono heptoksiškumas užkerta kelią jo komerciniam išleidimui. Billas Robertsas palygino metiltrienolono toksiškumą su didelėmis Anadrol dozėmis kartu su didelėmis Halotestino dozėmis vienu metu.

 

Pasak Patricko Arnoldo, keletas sportininkų 1990-aisiais naudojo metiltirenoloną ir galėjo sėkmingai išlaikyti dopingo kontrolės priemones, ieškodamas metiltirenolono dėl labai mažo steroidų kiekio, kuris reikalingas pagerinti veikimą. Jis buvo šiek tiek nustebęs, kad metiltrienolonas buvo nustatytas narkotikų testuotojams Graikijos steroidų skandaluose, o tai reiškia, kad antidopingo tyrimai pagerino medžiagą; Prieš 2008 m. Pekino olimpines žaidynes 11 megatrienolono rezultatų buvo teigiamai įvertinę 11 graikų svarmenų ir 4 graikų sportininkų.

 

Patrikas Arnoldas yra organinis chemikas, kuris sukūrė vieną kartą neaptinkamą anabolinį steroidų tetrahidrogisterino (THG), skirtą BALCO. THG yra pakeista metiltirenolono forma. 1997 m. Kovo mėn. Patrick Arnold paskelbė išsamų receptą, kaip sintetinti metiltirenoloną iš lengvai įsigyjamo veterinarijos gydytojo Finaplix-H (trenbolono acetato) granulių, naudojamų galvijams.


Metribolono poveikis:

 

1.Metribolonas yra steroidinis hormonas, kuris gali padidinti raumenų ištvermę ir sprogstamą galią. Taip pat galima gydyti pažangų ir pasikartojančią krūties vėžį, kiaušidžių vėžį ir kitas ligas.

 

2.Metribolonas yra galingiausias anabolinis steroidas, kuris kada nors buvo gaminamas. Jis taip pat yra vienas iš labiausiai hepatotoksinių ir kada nors gaminamų androgenų. net jei jis labai toksiškas kepenims ir inkstams

 

Specifikacija:

 

Testas

Analizės standartas

Rezultatai

apibūdinimas

Šviesiai geltoni milteliai

Šviesiai geltoni milteliai

Savitoji sukimas

≤-58 °

Praeiti

Lydymosi temperatūra

163-172 ℃

164 ~ 170 ℃

Nuostoliai džiovinant

≤0,5%

0,32%

Testas

≥97,0%

99,99%

Išvada

Būti atitiktų Enterprise Standard


Įvadas:

Metiltrienolonas (MT) yra labai stiprus, pakankamai toksiškas, ne aromatizuojantis steroidas. Gerai. Galime vėl pereiti per tuos tris taškus. Visų pirma MT yra stiprus. Jis taip stipriai jungiasi su AR (androgeno receptoriumi), kad jis dažnai naudojamas kitų androgenų tyrimams, siekiant išmatuoti, kaip stipriai jie jungiasi. Kitaip tariant, tokie dalykai taip stipriai susiejami su AR receptoriumi, kad tai yra gana svarbus šios kokybės kriterijus. Jei perskaitėte mano profilį Trenbolone Acetate (TA), atkreipkite dėmesį, kad aš sakiau, kad TA yra stipriausias injekcinis ginklas mūsų arsenale dėl gebėjimo prisijungti prie Androgeno receptorių. Tai vis dar tiesa, nes šis konkretus junginys nėra mūsų arsenale, o jo ne injekcinis ... jo tiesiog žodinis TA variantas (ty jis yra trenbolonas, kuris buvo pakeistas, norint tapti peroraliniu būdu, papildant 17 alfų -metilo grupė). Kodėl taip svarbu, kad šios medžiagos taip stipriai susietų su AR? Na, Androgenų receptoriai randami tiek riebaluose, tiek raumenyse; jie veikia AR raumenų ląstelėse, kad skatintų augimą, o riebalų ląstelėse - riebalų deginimas. Kuo stipresnis irrogenas prisijungia prie AR, tuo didesnė lipolitinė (riebalų deginimo) įtaka riebaliniam audiniui. Deja, šis stiprus ryšys taip pat automatiškai nereiškia, kad jis sukelia stipriausią galimą anabolinį atsaką, nei tai, kad silpniausias ryšys sukelia silpną anabolinį atsaką. Anadolinas (oksimetolonas) silpniausiai susiejamas su AR, galimas (per mažas, kad jį būtų galima išmatuoti), ir tai, pavyzdžiui, sukelia gilų anabolinį atsaką. Dianabolis yra labai žemas, todėl jis gauna labai gerą anabolinį atsaką. AR yra raumenyse ir riebaluose. Kai stimuliuoja raumenis AR, tai gali sukelti hipertrofiją. Kai skatinamas riebalinis audinys AR, per įvairius susijusius mechanizmus prarandama riebalų. Tai yra didelis supaprastinimas. Nesvarbu. Viskas, ką turime žinoti, yra tas, kad, kai turite steroidą, kuris prisijungia prie AR, jis sukuria raumenis ir nudegina riebalus. Ir steroidas, labai susiliejantis su AR, stimuliuoja daug raumenų sintezę ir degina daug riebalų.

 


Naudojimai:
Metiltrienolonas yra steroidinis junginys, kurio rinkoje dažniausiai nėra juodos ar kitokios. Jo neaiškumo priežastis yra ta, kad ji yra labai toksiška kepenims, nes net maždaug 2 mg per savaitę dozės sukėlė kepenų gelta. Be jo toksiškumo kepenims, jis taip pat sukelia seksualinę disfunkciją ir gali sukelti kitų junginių, kad būtų suklijuotas, kad padidėtų estrogeno poveikis organizme. Nors šis junginys yra akivaizdžiai pavojingas ir nerekomenduojamas visiems, kurie vertina savo sveikatą, verta paminėti, kad jo raumenų stiprinimo ir riebalų deginimo savybės yra vienodos su šiuo metu prieinamiausiais aukščiausios klasės steroidais.

7.jpg

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, riebalų nuostoliai ir kt.

Hot Tags: metribolono ciklo steroidai, metiltrenbolonas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like