Methenolone Enanthate Primobolan Depot AAS Milteliai

1, Pagrindinė informacija apie Methenolone Enanthate (Primobolan Depot): Produkto pavadinimas: Methenolone Enanthate Alias: Primobolan-depot; 1 (5a) -androsten-1-beta-metil-17beta-ol-3-onas Enantatas CAS Nr .: 303-42-4 MF: C27H42O3 MW: 414,62 EINECS: 206-141-6 Grynumas: 99,1% Standartas: USP / BP / EP / Enterprise Standard ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, Pagrindinė informacija apie Methenolone Enanthate (Primobolan Depot):

Produkto pavadinimas: Methenolone Enanthate
Alias: Primobolan-depo; 1 (5a) -androsten-1beta-metil-17beta-olis-3-onas enantatas
CAS numeris: 303-42-4
MF: C27H42O3
MW: 414.62
EINECS: 206-141-6
Grynumas: 99,1%
Standartas: USP / BP / EP / Enterprise Standard
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Kategorijos: steroidai ir hormonai; Methenolono serija; API
Veiksminga dozė: (Vyrai) 350-600 mg / savaitė; (Moterys) 100 mg / savaitę
Aktyvus gyvenimas: 10-14 dienų
Aptikimo laikas: 4-5 savaites
Anaboliniai / Androgeniniai santykiai (diapazonas): 88: 44-57
Naudojimas: gali būti naudojamas kaip farmacinė medžiaga, metenolono enanthatas (arba methenolone enanthatas) yra anhidrodinaminis steroidas, kurio sudėtyje yra dihidrotestosterono (DHT). Tai metenolono esterio darinys, paprastai parduodamas pagal prekės ženklą Primobolan (tabletės forma) arba Primobolan Depot (injekcinis). Suaugusios dozės aplazinei anemijai gydyti paprastai yra 1-3 mg / kg per parą.

2, "Methenolone Enanthate" ("Primobolan Depot") programos:


"Primobolan" iš tiesų yra vienas iš geriausių šiandien rinkoje esančių steroidų. "Primobolan" depas įrodė esąs labai efektyvus užauginant, tačiau taip pat sukietina raumenis ir papildo jiems toną. Šis steroidas taip pat puikiai veikia, kai jis yra derinamas su kitais steroidais, nes jis sumažina vandens sulaikymą ir grubumą. Omnadren, Sustano, Cypionate ir Propionate yra keletas steroidų pavyzdžių, kurie gali būti derinami su "Primabolan" depu. Šis steroidas taip pat gali padėti stimuliuoti imuninę sistemą, todėl puikiai tinka tiems, kurie serga AIDS ir kitais sutrikimais, kurie turi įtakos jų imuninei sistemai.

Baltymų asimiliacija, baltymų hormono įsisavinimas, stiprus kepenų aktyvumas ir mažas toksiškumas.
Methenolone Enanthate yra dihidrotestosterono pagrindu pagamintas anabolinis steroidas. Methenolono enanthatas yra metenolono esterio darinys, paprastai parduodamas su prekės ženklu primobolan. Methenolone Enanthatą vartoja žmonės, kurie yra labai jautrūs estrogeninio vaisto veikimui, turintys mažesnį estrogeninį poveikį nei nandrolonas, methenolonas. enanthato ir acetato forma, methenolonas neturi estrogeninio šalutinio poveikio ir jo poveikio cholesteroliui, methenolonas taip pat nėra pernelyg slopinamas HPTA ašyje, dėl šios priežasties mango kultūristas methenoloną vartoja tarp steroidų ciklų.
Primobolanas tikrai nėra silpnas steroidas, bent jau miligramu miligramo pagrindu. Tai, žinoma, nėra silpna anabolinio poveikio ar šalutinių poveikių požiūriu. Tai geras atlikėjas šiais atžvilgiais. Tačiau, kadangi methenolono enantato tirpumas naftoje yra tik vidutinio sunkumo, preparatai paprastai yra tik 100 mg / ml. Tai gali duoti psichologinį įspūdį, kad nėra toks stiprias junginys, kaip labiau koncentruoti produktai. Kitas galimas silpnumo priežastis yra tai, kad ji dažniausiai naudojama anabolinių steroidų ciklams, kurie sąmoningai yra labai konservatyvūs. Pavyzdžiui, klasikinis pradedančiųjų ciklas yra 400 mg per savaitę primobolanas kaip vienintelis naudojamas steroidas. Žinoma, tai nėra labai naudinga. Bet tada vėl dar 400 mg per savaitę!

3, methenolono enantato (Primobolan Depot) HPLC ir COA:

303-42-4 Injectable primobolan steroidai Methenolone enanthato riebalų praradimo milteliai
 

Testas Standartinis Rezultatai
apibūdinimas Balta arba beveik balta kristalinė milteliai Balti kristaliniai milteliai
Lydymosi temperatūra 65ºC ~ 71ºC 66ºC ~ 70ºC
Nuostoliai džiovinant ≤0.50% 0,32%
Savitoji sukimas + 38 ° ~ + 42 ° + 40,1 °
Testas 97 ~ 102% 99,1%
Išvada Specifikacija atitinka Enterprise Standard.


4, "Methenolone Enanthate" ir "Product Pictures":

46.jpg

Mūsų gamykla viduje:

Factory.jpg

Hot Tags: methenolone enanthate primobolan depot aas milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti