Meestanolonas Metil-DHT Neapdorotas Roids Kultūrizmas

Meestanolonas / metil-DHT 521-11-9 USP 99% steroidų hormono milteliai 1, metenolonas / metil-DHT identifikavimas: Produkto pavadinimas: meestanolonas Alias: metil-DHT; Metildihidrotestosteronas; Ermalones; Androstalonas; Asimil; Mestalone; Mestanolonas; Meestanolonas; Metibbolas; Methylandrostanolone; Metilantalonas; ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Meestanolonas / metil-DHT 521-11-9 USP 99% steroidinių hormonų milteliai
 
1, meestanolonas / metil-DHT identifikavimas:
 
Prekės pavadinimas: Mestanolone
Alias: metil-DHT; Metildihidrotestosteronas; Ermalones; Androstalonas; Asimil; Mestalone; Mestanolonas; Meestanolonas; Metibbolas; Methylandrostanolone; Metilantalonas; NSC 18219; Preroide; RU 143; Tantaronas
Cheminė sudėtis:
17beta-hidroksi-17 alfa-metil-4-androsten-3-onas;
5-Androstan-17 alfa-metil-17beta-Ol-3-onas
CAS: 521-11-9
MF: C20H32O2
MW: 304.47
EINECS: 208-302-6
Charakteristika: balti smulkūs milteliai, šiek tiek kartaus, tirpi vandenyje
Grynumas: 99,37% HPLC
Standartas: USP32
Kategorijos: steroidai ir hormonai; API; testosteronas
Naudojimas: anaboliniai steroidai; Dėl vyriškos lyties organų disfunkcijos ir sumažėjusio sperma nevaisingumo dehidrogenazės tarpinis metilo testosteronas.
 
2, "Mestanolone / Methyl-DHT" priedai:  
 
Ermalone, taip pat žinomas kaip metildihidrotestosteronas, mestanolonas ir metil-DHT, yra modifikuotas dihidrotestosterono (DHT) variantas, kuris buvo skirtas testosterono trūkumo vyrams gydyti. Jo c-17 alfa alkilintas modifikavimas leidžia saugiai pereiti per kepenis - pagrindinis kūno filtras visko, kas yra peroraliai nurijuota. Mestanolonas yra baltos arba balkšvos spalvos kristaliniai milteliai, kurie paprastai yra 5-10 mg tabletės.
 
Methyldihydrotestosterone (metil-DHT; 17alpha-metil-17beta-hidroksi-5alpha-androstane-3-on, meestanolonas) yra DHT tipo steroidas, kurį galite gerti, o ne vietoj. Jis turi didžiulį androgeninį poveikį, todėl moterys yra įspėti, kad dėl to nesinaudoja. Jis turi tokią stiprią androgeninę galią, kad jis žymiai pasikeičia psichologiškai tiek fiziškai. Jis visada buvo dažnas steroidų pasirinkimas pjovimui ir atsilenkimui prieš varžybas.
DHT tipo savybės reiškia, kad jis nėra suskaidomas į estrogeną. Tai puikiai tinka mažinti vandens svorio prieaugį, sukietina raumenis ir atsveria raumenis visame kūne. Tai puikus tonikas ir stiprintuvas bet kokiam kultūristui ar rimtui sunkvežimiams. Jis gali būti sukrautas su kitais produktais, kad būtų galima tobulai pjauti prieš varžybas. Tai leidžia daug lengviau išsiugdyti, palaikyti raumenų masę ir sumažinti nereikalingą svorį.
 
Mestanolonas naudojamas (nauda):
Padidinkite testosterono pranašumus;
Slopina estrogeno efektą;
Liesos raumenų audinys;
Padidinti stiprumą;
Tobulinti vairavimą ir fokusavimą;
Padidėjusi ištvermė;
Neįtikėtinas ištvermės lygis;
Nulinis raumenų silpnumas;
Agresyvi energija su treniruotėmis;
Gebėjimas protiškai blokuoti diskomforto lygį;
 
Rekomenduojama dozė Mestanolone vartojantiems pacientams yra nuo 10 iki 20 mg per parą 6-8 savaites, o tai yra pakankamai dažnai, kad kraujo serumo koncentracija būtų gerokai didesnė už šį konkretų vaistą. Tiksliau, mesantolono stiprumas ir raumenų augimas daugiausia yra lygus DHT išvestam anaboliniam steroidui Winstrol (stanozololis). Jos anaboliniai ir androgeniniai poveikiai paprastai priklauso nuo dozės ir labai palaiko testosterono pagrindu veikiančius ciklus. Žinoma, kad patyrę steroidų vartotojai veikė daugiau agresyvių metildihidrotestosterono dozių - 30 mg per parą.
 
3, Mestanolono / metil-DHT miltelių COA:

3333.png


Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, meestanolonas / metil-DHT milteliai Pavyzdys Paveikslas:

1111.jpg

Hot Tags: Mestanolone metil-dht raw roids kultūrizmas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti