Vyro seksualinė disfunkcija Steroidas Testosteronas Izokaproatas

Testosteronas Izokaproatas CAS 15262-86-9 Vyrams Seksualinė disfunkcija Greita detalė: Aprašymas: Testosterono izoheksanoatas, kuris nėra anabolinis steroidas, bet gali būti susietas su steroidu taip pat, kaip ir labiau populiarus Cypionate arba Enanthate esteris. Kaip Cypionate ir Enanthate, Isocaproate ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Testosterono izokaproatas CAS 15262-86-9 vyrams seksualinės disfunkcijos

Greita detalė:

Produkto pavadinimas

Testosteronas izokaproatas

CAS registracijos numeris

15262-86-9

EINECS

239-307-1

Molekulinė formulė

C25H38O3

Molekulinė masė

386.57

Testas

99%

Išvaizda

balti milteliai

Naudojimas

kuriant raumenis, deginant riebalus ir stiprinant jėgas

Standartinis

Verslas standartas

Kaina

Derybos

Minimalus Užsakymo Kiekis

10g

Paketas:

Prabangus ir gali pagal klientų reikalavimus

Pristatymo laikas

Per 24 valandas po mokėjimo gavimo

Mokėjimo būdai

"Western Union", "MoneyGram", banko pavedimas

Pristatymas

Greitas pristatymas per DHL, EMS, FedEx, TNT, UPS (per 5-7 dienas po apmokėjimo)


Apibūdinimas:
Testosterono izoheksanoatas, kuris nėra anabolinis steroidas, bet gali būti susietas su steroidu taip pat, kaip ir labiau populiarus Cypionate arba Enanthate esteris. Kaip ir Cypionate ir Enanthate, izokaproatas taip pat gali prisijungti prie testosterono, tačiau Isocaproate atveju tai paprastai yra vienintelė vieta, kur mes tai matome.
Testosterono izooktanoatas, monoesterio forma iš esmės yra negirdėta; Jei pastebėsite, kad yra specialus užsakymas, tikrai nėra priežasties, kodėl reikalingas testosterono - izooktanoatas šioje vieneto esterio formoje. Kur mes rasime dažniausiai naudojamą izodekanoatą, kur testosterono mišinys labai naudingas; ypač "Omnadren" ir "Sustanon-250".
Omnadren ir Sustanon-250 yra testosterono junginiai, kurių junginiai yra keturi esteriai; keturi skirtingi įvairių esterių dydžiai sudaro bendrą testosterono junginį. Visiems stipriems tikslams šie du junginiai yra beveik vienodi; jų bendra dozė yra beveik identiška monoesteriui, taigi galima gauti tokią pačią naudą.

Paraiška:
Testosterono izoheksanoatai yra naudojami testosterono trūkumui pagerinti, pvz., Hipogonadizmui ir seksualinei disfunkcijai, ribotam šalutiniam poveikiui, galima naudoti antinksčių kortikosteroidų vaistams, nuo uždegimo, nuo alergijos ir nuo toksiškumo.


Testosterono izokaproato poveikis:
1, Padidinkite kūno kokybę ir stiprumą. Testosterono izoheksanoatas yra anabolinis steroidas, galintis skatinti raumenų baltymų sintezę, o daugelis kultūristų ir sportininkų prideda gaminį į plėtimosi ar pjovimo ciklą.
2. Po to, kai vartojate šį produktą, padidėja raudonųjų kraujo ląstelių kiekis, o tai reiškia, kad jūsų kraujyje daug deguonies, jūsų ilgaamžiškumas bus geresnis nei anksčiau.
3, Padėti numesti svorio. Tai nesusipratimas, daugelis žmonių mano, kad po steroidų vartojimo natūraliai sumažės svoris, tai yra neteisinga, būtina bendradarbiauti.

Testosterono izokaproato dozavimas
Testosterono izopropiono rūgštį galima vartoti injekcijos forma. Pradedantiesiems rekomenduojama dozė yra 250 mg per savaitę, vartojant 1 ar 2 kartus per savaitę. Profesionaliems organų kūrėjams dozė taip pat gali būti padidinta iki 1000 mg per savaitę.

Jei jus domina šis ar bet kuris kitas serijos produktas, tiesiog susisiekite su manimi!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: vyro seksualinės disfunkcijos steroidų testosterono izokaproatas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like