Legit injekcinis steroidinis trenbolono acetatas Finaplix H

Sinonimai: Revalor-H; finaplix; trienbolono acetatas; Fina; Finajet
Trenbolono acetatas CAS registro numeris: 10161-34-9
MF: C20H24O3
MW: 312.4
"Legit Source" tyrimai: 99%
Mažmeninė kaina diskretiška Pakuotė
Pokalbis dabar

Informacija apie

Legit injekcinis steroidinis trenbolono acetatas Finaplix H Revalor-H tren a

Trenbolono acetatas Trumpa informacija:
Sinonimai: Revalor-H; finaplix; trienbolono acetatas; Fina; Finajet
Trenbolono acetatas CAS registro numeris: 10161-34-9
MF: C20H24O3
MW: 312.4
"Legit Source" tyrimai: 99%
Mažmeninė kaina diskretiška Pakuotė
Išvaizda: nuo geltonos iki blyškiai gelsvos kristalinės miltelių
Sandėliavimas: užtvara, uždara konservacija.
Naudojimas: vyrų hormonas. Trenbolonas Acetatas gali būti naudojamas kaip farmacinė medžiaga. Jo pagrindinė funkcija yra skatinti metabolizmą. Anaboliniai poveikiai yra raumenų masės ir stiprumo augimas, padidėjęs kaulų tankis ir stiprumas, linijinio augimo ir kaulų subrendimo stimuliavimas


Trenbolono acetatas Papildomos detalės:
Trenbolono acetatas yra vienas iš galingiausių anabolinių steroidų, turinčių puikų našumą, ypač sportininkams ir kūno formuotojams.

Šis teisingas rinkoje turimas leistinas steroidas yra veiksmingesnis nei testosteronas, jei jis naudojamas tinkamai ir pagal rekomendacijas. Tinkamo Trenbolono Acetato ciklo priėmimas gali būti vienas iš didžiausių bet kokio veikimo stipriklio ciklų, taigi saugiai ir per trumpą laiką pasiekti norimus rezultatus.

Trenbolono acetato homebrew namų receptus
100 ml Tren ace @ 75 mg / ml: 7,5 g trenų ace miltelių (6,36 ml); 44,75 ml rapsų aliejaus; 2 ml benzilo alkoholio (2%). Be BB BB, trenbolono acetatas bus laikomas lengvai, taigi nereikia BB ar naudoti EO. Jei norite gauti neapdorotų miltelių, ieškokite saulės šviesos steroidų - tai geras pasirinkimas.
100 ml Tren ace'o 100 mg / ml: 100 mg / ml 100 ml 10 g trenbolono acetato miltelių (7,5 ml) 2 ml BA (2%) 20 ml BB (20%) 70,5 ml aliejus
100 ml Tren Enathate® 150 mg / ml: 10 g trenbolono enantato miltelių (9,09 ml) 2 ml benzilo alkoholio; 15 ml benzilo benzoatepo; 73,91 ml vynuogių sėklų aliejaus.
100 ml Tren Enathate® 200 mg / ml: trenbolono enanthato milteliai 20 g benzilo alkoholio BA 2 ml (2%) benzilo benzoato BB 20 ml (20%) Nešiklis: USP vynuogių sėklų aliejus

Trenbolono acetato COA:

Produkto pavadinimas

Trenbolono acetatas

Išvaizda

Geltoni milteliai

Absorbcija

≤0.30%

Atitiktų

Savitoji sukimas

+ 39 ° ~ + 43 °

+ 40,2 °

Chromatografijos grynumas

Atitiktų

Atitiktų

17α-izomeras

≤0.50%

0.38%

Organinės lakios priemaišos

Atitiktų

Atitiktų

Nuostoliai džiovinant

≤0.50%

0,27%

Uždegimo likutis

≤0.10%

0,015%

Testas

97 ~ 101%

99,3%


Trenbolono acetatas VS Trenbolono enantatas

Priešingai, trenbolono enanthato aktyvaus steroido procentas yra beveik 20% mažesnis. Dėl šios priežasties bendras trenbolono enantato dozavimas per savaitę yra šiek tiek didesnis nei acetato. Dėl enanthato savaitinė dozė paprastai yra 300-800 mg.

Skirtingai nuo trenbolono acetato, kurio pusinės eliminacijos laikas yra tik maždaug 1 diena ir todėl reikia švirkšti per parą, paprastai trenbolono enanthatą reikia švirkšti 2-4 kartus per savaitę. Pusėjimo trukmė yra tikriausiai apie 5 dienas.


Trenbolono pusperiodis

Pagrindinio trenbolono hormono pusinės eliminacijos laikas yra 6-8 valandos, nepaisant to, kad daugumos kultūristų pagrindinis hormonas nėra naudojamas. Daugelis sportininkų įpurškia trenbolono versiją, prie kurios pridedama esterio grandinė. Tai nėra iki to, kai plazmos lipazės, esančios kraujo kūnelėje, išsiskiria tą esterio grandinę, kad Tren laisvai sąveikauja su androgenų receptoriais raumens ląstelėse.

Acetito esterio pusperiodis yra apie 48 valandas, o enanthato versija - 5-7 dienos. Trenbolono-acetato, tiksliau, Tren-Ace, yra gana populiarus, nes jame yra nedidelis acetato-esteris. Tai savo ruožtu suteikia jai galimybę veikti greitai. Be to, ji suteikia jums galimybę greitai baigti ciklą, jei pasirodys bet koks neigiamas šalutinis poveikis ir atrodo nepriimtinas.

Nustojus vartoti Tren-Ace, junginys greitai pašalins organizmą per kelias dienas. Dėl šios priežasties pusinės eliminacijos laikas greitai padės pašalinti bet kokius nepalankius šalutinius poveikius. Hexa-hidrobenzilkarbonato esterio grandinė arba, tiksliau, cikloheksilmetilkarbonatas yra ilgiausia, nes jo pusinės eliminacijos laikas yra 8-10 dienų.


Trenbolono steroidų milteliai Trenbolono acetatas / Tren ciklas ir dozės

Nepriklausomai nuo ciklo tipo ar numatomo tikslo, daugiausia 6 savaitės Trenbolone-Acetato vartojimas bus minimalus 8 savaičių laikotarpis, kuris yra gerokai optimalus. Galite jį naudoti ilgiau, bet paprastai 12 savaičių bus visas Trenbolonas, kurį kada nors norėsite, ir turėtų būti rezervuotas patyrusiems vartotojams, kurie supranta, kaip jų kūnas reaguoja. Didžioji dauguma Trenbolone-Acetato vartotojų paprastai suranda 50 mg kas antrą dieną, kad būtų beveik tobulas, o 100 mg kas antrą dieną yra geras dozavimas labiau pažengusiam sportininkui ir vartotojui, ypač norint gauti daugiau kultūrizmo tipo kūno sudėjimo. Dėl didesnių galutinių dozių kai kurie nusprendžia eiti iki 100 mg kiekvieną dieną, bet daugumai jų niekada nereikės šios sumos, ir jei jie tokį kiekį geriausiai įveda į kultūrizmo varžybų paruošimo ciklo pabaigą ir dietą, kad būtų pasiektas galutinis kietumas


Jūs rasite "Trenbolone-Acetato" grupes gerai su beveik bet kokiu kitu anaboliniu steroidu, kuris gali būti įsivaizduojamas, tačiau jei yra kažkas, ko reikia sudėti, tai yra kai kuri iš egzogeninių testosterono forma; testosterono forma nėra svarbi, ilgio esteriai, trumpi esteriai ir mišiniai yra visiškai gerai. Daugelis žmonių taip pat gali rasti Cytomel kaip naudingą priedą prie Trenbolono kamino, nes hormonas šiek tiek sumažins natūralų T-3 lygį. Ne, šis papildymas jokiu būdu nėra absoliutus, tačiau jis gali suteikti tam tikrų naudingų naudos, ypač dietos metu.
Kai jūsų ciklas baigiasi ir jūs įsijungiate į jūsų Post Cycle Therapy (PCT), jei ciklas baigiasi Trenbolone-Acetatu ir visi kiti steroidai yra mažos esterio formos, po kelių trumpų dienų galėsite pradėti savo PCT. Tai suteikia "Trenbolone-Acetate" pranašumą prieš "Trenbolone-Enanthate". Jei naudosite Enanthate versiją, jums reikės palaukti maždaug 2 savaites prieš pradedant PCT. Atminkite, kuo anksčiau galime pradėti mūsų PCT, tuo geriau būsime išlaikę pelną ir visą mūsų sveikatą.

Qulity produktai, kokybiška paslauga, už prieinamą kainą. Jūs visada laukiami su manimi! :)

Hot Tags: legit injekcinis steroidinis trenbolonas Acetatas finaplix h, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti