Injection Steroids Trestolone Acetate for Hyperplasia

Lydymosi temperatūra: 447.571 ° C esant 760 mmHg
Molekulinė masė 330.47
Blykstės taškas: 194.228 °
Tankis: 1.117 g / cm3
Išvaizda: balti milteliai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Injekciniai steroidai Trestolono acetatas prostatos hiperplazijai

Greita informacija:
CAS Nr .: 6157-87-5
Sinonimai: 17β-hidroksi-7α-metilester-4-en-3-ono acetatas; 3-okso-7α-metilestra-4-en-17β-olo cetatas; Acto rūgšties 3-okso-7α-metilestra-4-en-17β-ilo esteris; NSC-69948; U-15614
Molekulinė formulė: C21H30O3
Lydymosi temperatūra: 447.571 ° C esant 760 mmHg
Molekulinė masė 330.47
Blykstės taškas: 194.228 °
Tankis: 1.117 g / cm3
Išvaizda: balti milteliai
Naudojimas: Farmacijos žaliavos, kultūrizmas ir sekso stiprinimas


Trestolono acetato ciklas ir dozavimas:
Trestolono acetatas, vartojamas kitiems su medicinoje susijusiems tikslams, yra populiari alternatyva asmeniui, kuris rimtai stengiasi tobulinti žmogaus kūno sudėjimą. Jis yra pripažintas dėl greitų ir veiksmingų rezultatų tiems, kurie ieško greito stiprumo didinimo ir rimtai žiūri į padidėjusį kiekį kiek įmanoma mažiau laiko. "Trestolone Acetatas" skirtas specialiems kultūristams ir svorio treniruokliams, kurie yra pasiryžę gauti teigiamų rezultatų, derindami dietą, papildus ir tinkamumo režimą.

Trestolono acetatas gali būti imamas įvairiomis formomis, įskaitant injekcijas ir miltelius. Ateityje ji turėtų būti pateikta ir žodine forma. Tai yra efektyvesnis užpildo procesas, leidžiantis kultūristams ir svorio ratams padidinti jų raumenų masę, kartu mažinant riebalų kiekį. Jis gali būti derinamas su kitais stiprintuvais, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai, pjaustant ir kietinant kūno sudėtį.

Vartodami didžiausią 50 mg paros dozę per parą vartotojai gali numatyti didelę naudą per tris mėnesius nuo vartojimo. Galima padidinti stiprumo lygį ir raumenų masę, kai svorio padidėjimas per tą patį laikotarpį siekia net 20 svarų.


DUK apie trestolono acetatą

Kokias puses galiu tikėtis

Beveik kiekvienas vartotojas praneša beveik nedelsiant padidinti pagrindinę kūno temperatūrą. Kai kurie vartotojai taip pat praneša apie didelį vandens susilaikymą esant angliavandenių pertekliui, kuris labai priklauso nuo vidutinio sunkumo angliavandenių. Trestolonas nesijungia su SHBG. Iš mano ir kitų patirties tai yra neigiamų pusių mastas.


Kiek stiprus yra trestolono acetatas (MENT), palyginti su Mentabolanu (Mentdionu), jo pirmtaku

Nėra tyrimų, rodančių jų biologinį prieinamumą, tačiau yra tyrimų, kurie parodo jų anabolinį stiprumą žodžiu. Trestolonas yra daug stipresnis nei mentdionas, nes tai labiausiai svarbu. Tai padidins tik raumenis.


Kiek galinga yra Trestolone Acetatas, palyginti su Trenbolone

"Trestolone" nuneša stipresnį junginį su moksliniais įrodymais ir anekdotais. Trestolonas turi 540: 840 santykį, palyginti su metiltestosteronu, tai reiškia, kad jis yra bent 5 kartus didesnis už androgeninį ir ne mažiau kaip 8 kartus didesnis už anabolinį. Intramuskuliai yra 2300: 650. Trenbolono yra 500: 500. Tu darai matematiką!


Ar Trestolonas turi tokią pačią pusių riziką

Ne. Nėra prakaitavimo naktį. Nr nemiga. Nepagrįstos agresijos. Nr libido praradimas (tik padidėjimas!). Nėra didžiulių spuogų. Nerimaujate. Tai iš tikrųjų jaučiasi kaip "Test plus Tren", atėmus neigiamas puses ir net šiek tiek daugiau mažesnės dozės.


Ar aromatizuoja trestolono acetatą

Taip, labai taip. Stiprus AI (ty aromasin) yra privalomas, kai veikia Trestolone. Laikydamasis šio protokolo, jūs gausite neprilygstamą "Trestolone" pranašumus be pusės pavojaus.


Kaip jūs apibūdintumėte Trestolone Acetatą patyrusiam AAS vartotojui

Trestolono acetatą geriausiai galima apibūdinti kaip panašų į kombinaciją, nors jis chemiškai yra "Norandren" ("Deka") atšaka. Manau, kad vidutinė Trestolone Acetato dozė duos šiek tiek geresnių rezultatų nei Test / Tren / Masė.


Kas yra veiksmingas dozavimo protokolas
Manoma, kad net 50 mg EOD duos didelių rezultatų. Aš paleisti jį taip pat kaip 100 mg ED, ir 75 mg ED, bet nusprendė jį paleisti 50 mg ED. Tai daugiau nei pakankamai, kad "Trestolone" galėtų dirbti savo magija!


Kas yra Trestolone Acetato "smūgio laikas"
Jūs tiesiog pažvelgsite į pastebimus rezultatus per pirmąsias kelias dienas, kai pradėsite išsilaikyti greičiau nei bet kuris kitas žmogui žinomas junginys. Neabejotinai jis dirba visą laiką mažiau nei per savaitę.


Koks yra "Trestolone" PIP?
PIP yra labiau susijęs su preparatu nei su junginiu. Jei tinkamai ruošiatės "Trestolone", yra "ZERO PIP", ir jis netgi gali eiti sklandžiai per griovelį.

Kiek laiko turėčiau paleisti Trestolone Acetatą

Net 2 sav. Ciklas turės reikšmingų rezultatų. 4-6 savaitės yra idealus, jei norite padidinti savo pažangą, nesukeliant dozės. Viena iš pagrindinių priežasčių vaikams neveikia ilgiau nei 6 savaites, nes jie negali toleruoti pusių. Su Trestolone šios pusės neegzistuoja. Taigi ilgesni bėgimai turėtų būti įmanomi.


Ar Trestolonas gali būti naudojamas kaip bandymo bazė
Taip. Tačiau man asmeniškai testas negali būti "bandymo bazė" net su "Trestolone". Tačiau, jei jūs ieškote naudos, kurią teikia Testas, jums bus maloniai nustebinti, kaip Trestolone jį viršija. Vis dėlto nenoriu paleisti Trestolono be bent jau švelnios testo dozės - tai neturėtų skirtis, jei vartojate jį per burną. Jei palyginsite "Trestolone" su kažkuo panašiu "Stano", kurį žmonės nurodo kaip "bandymo bazę", jūs palyginate "Godzilla" su kiemo drieža.


Koks skirtumas tarp trestoolio peroraliai, transdermaliai ir į raumenis
Į raumenis beveik visada išgaunami padidėję rezultatai peroraliai ir transdermaliai. Transdermiškai yra kitas žingsnis į priekį, kai žodžiu yra mažiausiai veiksmingas pristatymo būdas. Pranešimai apie IM Trestolone nėra nieko nuostabaus. Geriamojo Trestolono atveju jie nėra geresni nei kitų turimų, pigesnių produktų.


Kodėl galite pasitikėti JAV?

  1. Aukšta kokybė su 99% grynumo produktu.

  1. Profesinė pakuotės ir siuntimo komanda.

  1. Garantuojamas muitinės tranzitas gali būti sudarytas greitai ir atsargiai.

  1. Absoliutus profesionalus patarimas.

  1. Stebėjimas Nr. 24 valandos už muitinės tranzitą garantuotas.

  1. Klientai atvyksta iš viso pasaulio.


Jei jums to reikia arba esate susidomėję kitais produktais, galite atsiųsti man el. Laišką arba paskambinti tiesiogiai, mes galime daugiau sužinoti apie produktų informaciją.

Hot Tags: injekciniai steroidai trestolone Acetatas hiperplazijai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like