Injectable anaboliniai steroidai Drostanolone Enanthate

Intraveniniai anaboliniai steroidai Drostanolone enanthatas 200 mg / ml Drostanolono enantatas. Greita informacija: Drostanolono enantatas. Vartojimas: "Masteron" dažnai yra idealus pasirinkimas įtraukti į steroidų grupę arba tam tikrais atvejais naudoti kaip steroidų ciklo injekcinį vienetą. Enanthate esteris ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Injekciniai anaboliniai steroidai Drostanolone Enanthate 200mg / ml

Drostanolone enanthatas Trumpa informacija:

produkto pavadinimas

Drostanolone Enanthatas

Cheminis pavadinimas

Masteron Enanthate, Dromostanolone Enanthate

Koncentracija

200 mg / ml

Politika

100% pakartotinis pristatymas

Naudojimas

Kūno statyba

Išvaizda

Šviesiai geltona skystis

Lydymosi temperatūra

63 ℃ -69 ℃

Whatsapp

+8618126437315

"Skype"

selina.xu@yccreate.com


Drostanolono enantatas. Naudojimas:

"Masteron" dažnai yra idealus pasirinkimas įtraukti į steroidų grupę arba kai kuriais atvejais naudoti steroidų ciklu kaip vienintelį injekciją.
Galima įsigyti enanthato esterio variantą, kurio pusėjimo trukmė greičiausiai yra 5 dienos. Ši Masteron versija gali būti įvedama retai kaip du kartus per savaitę.

Drostanolono enantatas Aprašymas:

Drostanolono enantatas yra drostanolono esteris.
Atrodo, kad drostanolono priešvėžinis aktyvumas susijęs su prolaktino receptorių arba estrogenų receptorių mažinimu arba konkurenciniu inhibicija ar gamyba.
Drostanolone enanthatas 200 USP injekcijoje suteikia drostanolono enantatą, stiprų androgeninį steroidą, kuris turi panašių dihidrotestosterono savybių. Drostanolonas nesugeba kvėpuoti ir todėl nekonvertuojamas į estrogeną. Tiek drostanolono anaboliniai, tiek androgeniniai aktyvumai yra žymiai didesni už metilo testosterono. 17-beta-hidroksilo grupės esterizavimas padidina drostanolono veikimo trukmę. Drostanolono esteriai aliejuje, įšvirkščiami į raumenis, lėtai absorbuojami iš lipidų fazės, todėl Drostanolone enanthatą 200 galima vartoti kas 1-2 savaites.
Drostanolone enanthatas 200 sudėtyje yra drostanolono enanthato 10 ml injekcinio tirpalo (200 mg drostanolono enanthato / ml).
Drostanolone enanthatas 200 yra gelsvas riebaluotas tirpalas, skirtas įšvirkšti į raumenis.


Dozavimas :

Drostanolone yra dviejų tipų: Masteroxyl 100 (Drostanolone Propionate) ir Masteroxyl 200 (Drostanolone Enanthate). Pirmasis esteris gali būti vartojamas nuo 50 iki 150 mg per savaitę ir yra žinomas kaip greičiau veikiantis Drostanolone variantas, o antrojo esterio dozė yra 200 mg per savaitę ir yra vartojamas du kartus per savaitę, lėtesnis hormono išsiskyrimas. Su Masteroxyl 200 atveju sportininkas injekuoja po 100 mg kas dvi ar tris dienas, kad gautų pakankamai rezultatų. Dėl virilizacijos simptomų moteriškas sportininkas kiekvieną savaitę vartoja ne daugiau kaip 25-50 mg per 4-6 savaites.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Hot Tags: injekciniai anaboliniai steroidai drostanolone enanthate, China, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like