Gestrinone steroidiniai hormonai kultūrizmui

Steroidiniai hormonai Gestrinonas CAS 16320-04-0 vaistas Vaistiniai vaistiniai preparatai Gestrinone Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Prekės duomenys: Gestrinone CAS: 16320-04-0 MW: 308.414 MF: C21H24O2 Vartojimo būdai: Gestrinonas, parduodamas pagal prekės ženklai Dimetrose ir ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroidiniai hormonai Gestrinonas CAS 16320-04-0 vaistas Vaistų tarpinės cheminės medžiagos

hk@chembj.com .jpg

Gestrinone Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Produkto Aprašymas:

Gestrinonas

CAS: 16320-04-0

mw: 308.414

MF: C21H24O2


Programos:

Gestrinonas, parduodamas kartu su prekių ženklais "Dimetrose" ir "Nemestran", be kitų, yra vaistas, vartojamas endometriozės gydymui. Jis taip pat buvo naudojamas gydyti kitas sąlygas, tokias kaip gimdos fibrozė ir sunkus menstruacinis kraujavimas, ir buvo tiriamas kaip gimimo kontrolės metodas. [4] [5] [1] Gestrinonas naudojamas atskirai ir nėra suformuluotas kartu su kitais vaistiniais preparatais. Jis vartojamas burnoje arba per makštį.


Gestrinono šalutiniai poveikiai yra menstruaciniai anomalijos, estrogeno trūkumas ir masculinizacijos simptomai, pavyzdžiui, spuogai, seborėja, krūties susitraukimas, padidėjęs plaukų augimas ir galvos plaukų slinkimas. Gestrinonas turi sudėtingą veikimo mechanizmą, jį apibūdina kaip mišrus progestagenas ir antiprogestagenas, silpnas androgeno ir anabolinių steroidų, silpnas antigonadotropinas, silpnas steroidogeniškumo inhibitorius ir funkcinis antiestrogenas.


Gestrinonas buvo įvežtas medicinos reikmėms 1986 m. Jis buvo plačiai naudojamas Europoje, tačiau atrodo, kad jis parduodamas tik keliose pasaulio šalyse. [9] [14] [6] Jungtinėse Amerikos Valstijose vaistų nėra. Dėl savo anabolinio poveikio tarptautinis olimpinis komitetas uždraudė naudoti gestrinoną konkurse.


Medicinos reikmėms

Gestrinonas yra patvirtintas ir vartojamas endometriozei gydyti. Jis yra apibūdinamas kaip panašus į veikimą ir poveikį danazoliui, kuris taip pat naudojamas endometriozės gydymui, tačiau lyginant jį pasitaiko, kad jis turi mažiau androgeninio šalutinio poveikio. Gestrinonas taip pat vartojamas gimdos fibrozės susitraukimui ir menoragijos mažinimui.


Dėl savo antigonadotropinio poveikio ir gebėjimo slopinti ovuliaciją, gestrinonas buvo tiriamas kaip hormoninės gimstamumo kontrolės metodas moterims. Daugybė tyrimų, atliktų tūkstančiais menstruacinių ciklų, parodė, kad ji veiksminga užkirsti kelią nėštumui. Tačiau nors veiksmingas nėštumo rodiklis atliktas didžiausias tyrimas buvo 4,6 iš 100 moterų metų, o tai yra per didelis nesėkmės rodiklis gydymui rekomenduojamas kaip saugus gimstamumo metodas. Vaistas taip pat buvo ištirtas kaip avarinė pooperacinė kontracepcija.


Kontraindikacijos

Vaistinis preparatas draudžiamas nėštumo, žindymo laikotarpiu ir pacientams, sergantiems sunkiu širdies, inkstų ar kepenų nepakankamumu. Taip pat draudžiama vartoti pacientams, kuriems ankstesnio estrogeno ar progestageno terapijos metu pasireiškė medžiagų apykaitos ir (arba) kraujagyslių sutrikimai, arba kurie yra alergiški vaistams. Vaikams draudžiama vartoti vaistą.


Šalutiniai poveikiai

Taip pat žiūrėkite: Anaboliniai steroidai § Nepageidaujamas poveikis

Pagrindinis gestrinono šalutinis poveikis yra androgeninis ir antiestrogeninis pobūdis. Viename tyrime, kuriame dalyvavo 2,5 mg geriamosios gestrinono du kartus per savaitę moterys, seborėją sukėlė 71 proc., Spuogai - 65 proc., Krūtų padidėjimas - 29 proc., Hirsutizmas - 9 proc., O galvos plaukų slinkimas - 9 proc. [1]. Kitame tyrime irrogeninio šalutinio poveikio dažnis buvo panašus kaip 50%. Kitas androgeninis šalutinis poveikis, apie kurį pranešta, yra riebi oda ir plaukai, svorio padidėjimas, balso gilinimas ir klitoriaus išsiplėtimas, pastarieji du, taip pat hirsutizmas gali būti negrįžtamas.


Gestrinonas taip pat slopina gonadotropino sekreciją ir sukelia amenorėją ar oligomenorėją didelėje moterų procentinėje dalyje. Panašiai nustatyta, kad cirkuliuojančių estradiolio kiekis sumažėja 50%, o tai gali lemti estrogeno trūkumą ir susijusius simptomus. 2,5 mg geriamo gestrinono tyrimai du kartus per savaitę nustatė 50- 58% amenorėjos dažnį, o tyrimas su 5 mg geriamais gestrinone per parą nustatė 100% amenorėjos normą.


Nustatyta, kad makštyje esantis gestrinonas pasižymi mažesniu androgeniniu šalutiniu poveikiu ir svorio padidėjimu nei geriamasis gestrinonas, kurio veiksmingumas yra lygus endometriozei. Endometriozei gydant danazolį, gestrinonas yra panašus veiksmingumas, tačiau jis turi mažiau šalutinio poveikio, ypač šalutinis androgeninis poveikis.

Farmakodinamika

Gestrinono veikimo mechanizmas yra sudėtingas ir daugialypis. Tai rodo didelį afinitetą progesterono receptoriams (PR), taip pat mažesnį afinitetą androgenų receptoriams (AR). Vaistas turi mišrų progestogeninį ir antiprogestogeninį aktyvumą, ty jis yra dalinis PR agonistas arba selektyvus progesterono receptorių moduliatorius (SPRM) ir yra silpnas AR agonistas arba anabolinis androgeninis steroidas (AAS). Panašiai kaip ir danazolas, gestrinonas veikia kaip silpnas antigonadotropinas, aktyvuojant PR ir AR hipofizio liaukoje, ir slopina liuteinizuojančio hormono (LH) ir folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) vidurio ciklo padidėjimą menstruacinio ciklo metu, nekeičiant bazinio lygio šių hormonų. Jis taip pat slopina kiaušidžių steroidogenezę ir, aktyvuojant AR kepenyse, mažina lytinį hormoną prijungiančio globulino (SHBG) cirkuliuojančius lygius, todėl padidėja laisvo testosterono kiekis. Be PR ir AR, nustatyta, kad gestrinonas susiliečia su estrogenų receptoriumi (ER), kurio santykinai "avid" yra panašus. Vaistas turi funkcinį antiestrogeninį aktyvumą endometriume. Skirtingai nei danazolas, gestrinonas, atrodo, nesijungia su SHBG arba kortikosteroidus rišančiuoju globulinu (CBG).


Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, mineralinės kortikosteroidai, SARM, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: gestrinone steroidiniai hormonai kultūristams, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like