Fluoksimetosterono anaboliniai steroidai Halotestino masės ciklas

Fluoksimetosteronas Trumpa informacija:
Fluoksimeesteronas
1.Alias: Halotestin
2.CAS Nr. 76-43-7
3. Einecs Nr .: 200-961-8
4.MF: C20H29FO3
Pokalbis dabar

Informacija apie

Fluoksimetosterono anaboliniai steroidai Halotestino masės ciklas CAS 76-43-7

Fluoksimeesteronas   Greita detalė:
Fluoksimeesteronas
1.Alias: Halotestin
2.CAS Nr. 76-43-7
3. Einecs Nr .: 200-961-8
4.MF: C20H29FO3
5.MW: 336.44
6.Turtas: 99%
7. Aiškumas: balti arba beveik balti kristaliniai milteliai, bekvapiai
8. Naudojimas: panašus į metilo testosterono vaidmenį ir taikymą, būdingas lėtesnis metabolizmas organizme, poveikis tęsėsi ilgiau

Fluoksimeesteronas   Apibūdinimas:
Fentamfetaminas (prekinis pavadinimas Halotestinas) yra stiprus androgeninis anabolinis steroidas, vartojamas vyrų hipogonadizmui gydyti, vyrų brendimo vėlavimui ir moterų krūties vėžio gydymui. Ar 5 kartus didesnė nei testosterono koncentracija. Fludarfluramino priešvėžinis aktyvumas yra susijęs su mažesniu arba konkurencingu prolaktino receptoriaus ar estrogeno receptoriaus slopinimu arba gamyba.
Halotestinas yra fluoksetinas, kuris, žinoma, padeda organizmui gaminti daugiau androgeninių hormonų. Fluoras testosteronas bespalvis ir beskonis, netirpsta vandenyje. Palyginus su kitais komerciniais metabolitais, sintetinis narkotikų metabolinis kiekis yra 19 kartų didesnis už androgeną. Tai reiškia, kad vaistas gali iš karto paversti jus liekana sveikiems žmonėms.

Fluoksimeesteronas   Programos:
Geriausias žmogus labiausiai mėgsta Halotestin. Jie turėtų būti naudojami ne tik su judesiais susijusioms programoms, bet ir šiais atvejais:
Žmonės, serganti endogeniniu testosterono trūkumu ar trūkumu, sukelia sėklidžių sindromą, kriptokokinę ligą ir orchitą, ir kiti simptomai išnyko. Endogeninį testosterono trūkumą taip pat gali sukelti trauminis sindromas ir sunkūs nelaimingi atsitikimai.
Vyrai kenčia nuo paauglystės.
Retais atvejais Halotestin buvo skiriamas krūties vėžys, kuris buvo moterų po menopauzės.

Dozavimas:

1. Halo dozė neturi viršyti 40 mg per dieną, kitaip jūs pateksite į pavojingą zoną, kurioje šis steroidas yra piktnaudžiaujamas.
2. Tai neturėtų būti daugiau nei 5-6 savaites. Tiesą sakant, 4 savaites gali būti protingesnė skrybėlė, nes tai yra steroidas ir jūs galite būti pavargę jį naudoti. Jokio kalno nėra.
3. Kai kurie sunkiosios atlenkiamosios medžiagos, norintys padidinti 10mg dozę prieš pratimą, ir per dieną išsklaidyti likusią dozę. Dėl trumpo auros pusėjimo (6-8 valandos) ši strategija turi pranašumų. Asmeniškai, kai aš koncentruojuosi į savo jėgą per metus, aš paleisti 20-30 mg per dieną ir imtis 10-20 mg 2 valandas prieš mano stiprumo treniruotės padidinti savo kumštį.
4. Krovinių kaupimo požiūriu "Halotestin" tikrai gali dirbti savarankiškai. Išbandykite 20 mg per parą 3-4 savaites, o po to galite išbandyti didesnę dozę ir eksperimentuoti su sumaišytu ar Equipoise arba testosteronu. Aš nebūsiu sukrauti su kitu sunkiu junginiu, pvz., "Trenbolone", nebent esate labai patyręs ir pažengęs, kitaip nenoriu naudoti kito žodinio perdangos.

Čia mes parduodame produktą, tik bandome padaryti daugiau klientų prieigą prie aukščiausios kokybės steroidų miltelių ir gauti tai, ko jie nori!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: fluoksimeesterono anaboliniai steroidai halotestino masės ciklas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti