Efektyvus testosterono acetatas raumenims gaminti

99,6% testosterono acetato 1045-69-8 raumenų formavimui. Vyriškojo lytinio hormono testosterono acetatas. Greita detalė: testosterono acetato savybės. Testosterono acetatas yra žymiai efektyvesnis už skruzdžių rūgšties druską, cipionatą ir net propionatą, todėl reikia dažniau įpurškimo grafikų. ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

99,6% testosterono acetatas 1045-69-8, skirtas raumenų formavimui, vyriškojo lytinio hormono

Testosterono acetatas Trumpa informacija:

Produkto pavadinimas

Testosterono acetatas

Alias

Aceto-sterandrylis

CAS Nr.

1045-69-8

EINECS

213-876-6

Molekulinė formulė

C21H30O3

Molekulinė masė

330.46

Išvaizda

Balti milteliai

Įvertinimas

farmacinė

Whatsapp

+8618126437315

"Skype"

Selina.xu@yccreate.com


Testosterono acetato savybės :

Testosterono acetatas yra daug efektyvesnis nei skruzdžių rūgšties druska, cipionatas ir net propionatas, todėl reikia dažniau įpurkšti, pvz., Kasdien ar kas antrą dieną, palaikyti kuo stabilesnę kraują.
Tačiau naudinga tai padaryti yra tai, kad steroidus galima greičiau pašalinti iš organizmo po naudojimo nutraukimo, todėl tai yra pageidautina alternatyva bandymo sportininkui.

Testosterono acetatas Aprašymas:
Testosterono acetatas yra žymiai greitesnis nei Enatate arba Cypionate, todėl reikia dažniau švirkšti, pvz., Kasdien ar kas antrą dieną, kad kraujas būtų kuo stabilesnis. Tačiau pranašumas yra tai, kad po sterilizavimo steroidus galima greičiau pašalinti iš organizmo, todėl tai yra geresnis pasirinkimas testuojantiems sportininkams.
Labiausiai paplitęs anabolinis hormonas, kuris taip pat laikomas pagrindiniu. Taigi, sportininkas paprastai mano, kad jis yra pagrindinis steroidas daugeliui ciklų. Ar yra anaboliniai ir androgeniniai. Sportininkai naudoja testosterono acetatą, kad pastebimai padidėtų raumenų dydis ir stiprumas, taip pat bendra sveikata, padidėjęs lytinis potraukis ir lytinis potraukis.
Aromatiškumas yra labai lengvas, todėl estrogenų kaupimasis ir šalutiniai poveikiai gali tapti problema vartotojams, kurie yra jautrūs šioms problemoms ar pasirenka naudoti dideles junginio dozes. Taigi, vartojant testosterono, sportininkai dažnai nusprendžia įtraukti antiestrogenus, tokius kaip Nolvadex ir Arimidex.

Testosterono acetato programos:
Testosterono acetatas yra atsakingas už sveikos gyvensenos ir gerovės skatinimą stiprinant libido, energijos, imuniteto, didinant riebalų kiekį, didinant ir išlaikant raumenų masę, užkertant kelią osteoporozei (kaulų tankio praradimui) ir galbūt apsaugant širdies ligas.
Su mūsų profesionalios komandos pagalba esame pasiryžę teikti visų rūšių testosterono acetato testosterono miltelius. Mes tiekiame miltelius per cheminių medžiagų aptikimo ir naujausių technologijų apdorojimo kokybę, vadovaudamiesi puikiais specialistais. Milteliai yra plačiai naudojami farmacijos produktų perdirbimo įvairių farmacijos žaliavų, dėl savo grynumo ir veiksmingumo rinkoje reikalauja. Per mūsų kokybės ekspertus, norėdami patikrinti įvairius parametrus, mes turime labiausiai priimtiną kainą įvairiose pakuotės variantuose, norėdami pateikti šį testosterono acetatą.

Testosterono acetatas COA :

Testo elementai

Specifikacija

Testo rezultatai

Išvaizda

Balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

balti kristaliniai milteliai

Nuostolis džiovinant

<=>

0.34%

Lydymosi temperatūra

139-141 ° C

139-140 ° C

(HPLC) tyrimas

97-103,0%

98.68%

Laisva rūgštis

0,5% maks

0.31%


Testosterono acetato naudojimas:
Testosterono acetatas yra Androgenas, dažniausiai naudojamas kultūrizmui, fiziškai išlaikant ir skatinant vyrų ir lytinių organų vystymąsi. Jis taip pat vartojamas moterims, sergančioms krūties vėžiu, kiaušidžių vėžiu, gimdos fibromais, pvz., Daugybine mieloma ir inkstų ląstelių karcinoma.


Bet intereested, pls nedvejodami susisiekite su manimi!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: efektyvus testosterono acetatas raumenų formavimui, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like