Pjovimo ciklo raumenų augimo steroidai Boldenono bazė

Pjovimo ciklas CAS 846-48-0 Steroidai Milteliai Boldenono bazė raumenims formuoti Boldenonas Greita informacija: Boldenonas Apibūdinimas: Boldenonas yra sintetinis bandymas sukurti ilgalaikį injekcinį metadandienoną (dianabolį), iš tikrųjų druskos rūgštis neveikia kaip methandrostenolone ....
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pjovimo ciklas CAS 846-48-0 Steroidai Milteliai Boldenono bazė raumenims kurti

Boldenone Trumpa informacija:

vardas

Boldenono bazė

Sinonimai

17beta-hidroksiandrosta-1,4-dien-3-onas; 1-Dehidrotestosteronas

CAS

846-48-0

MF

C19H26O2

MW

286.41

EINECS

212-686-0

Produktų kategorijos

Tarpiniai ir baudos cheminės medžiagos; vaistiniai preparatai; steroidai; steroidai ir hormonai; boldenonas

Testas

99% min.

Charakteris

Balti kristaliniai milteliai

Naudojimas

farmacinė medžiaga, steroidų hormonas, anabolinas. Kontroliuojama medžiaga. Anabolinis steroidas. Ar vyrų hormonas, anaboliniai hormonai narkotikai.

Min. Tvarka

10 gramų

Gamintojas

Sendi


Boldenone Aprašymas:

Boldenonas yra sintetinis bandymas bandyti sukurti ilgalaikį injekcinį metadandienoną (dianabolą), iš tikrųjų druskos rūgštis neveikia kaip metandrostenolonas. Jis turi labai ilgo pusėjimo trukmę ir gali būti rodomas steroidų testu iki 1,5 metų dėl ilgo undecilenato esterio, pritvirtintų prie pagrindinio steroido.


"Boldenone" programos:

Boldenonas padidins azoto sulaikymą, baltymų sintezę, padidins apetitą ir paskatins išsiskyrimą
Eritropoetinas inkstuose. Androgeno lygis yra labai didelis, sintezės efektas taip pat labai stiprus. Bao Dan ketonai gali būti veiksmingi, stabilūs ir stabilūs, kad padidėtų raumenys ir stiprumas.
Pagrindinis steroidų vartojimo šalutinis poveikis yra padidėjusi vėžio rizika, padidėjusi širdies ir kepenų ligos rizika, gelta, skysčių susilaikymas, HDL-C sumažėjimas, padidėjęs kraujospūdis, kraujo krešėjimo pokyčiai, padidėjusi rizika. Aterosklerozė, galūnių minkštųjų audinių patinimas ir obstrukcinė miego apnėja.


Naudojimas :

Jis turi labai ilgą gyvenimą ir gali pasirodyti steroidų testu iki 1,5 metų dėl ilgo undecilenato esterio, pritvirtintų prie pagrindinio steroido. Vaisto kiekis gali būti lengvai nustatomas praėjus mėnesiui po vartojimo nutraukimo.

Anabolinis steroidas. Tai vienas iš populiariausių veterinarijos steroidų, naudojamų veterinarijoje. Maisto hormonų lygis yra labai didelis, sintetinis poveikis taip pat labai stiprus.

Šis steroidas gali būti konvertuojamas į estrogeną, bet mažiau nei testosterono, be to, metabolizuojamas druskos rūgštis yra 1,4 dienedionas, kuris yra stiprus aromatazės inhibitorius. Boldenonas yra pakeistas 5-alfa reduktazės į 1-testosterono, labiau stiprus steroidus, taip pat 5-beta izomeras, kuris, kaip manoma, yra neaktyvus metabolitas.

Susijęs su SHBG, druskos rūgštis yra daug mažesnis nei vartojant testosterono, o tai reiškia didesnę laisvos plazmos koncentraciją, bet trumpesnį pusinės eliminacijos periodą plazmoje. Progesterono ar gliukokortikoidų receptorių ryšys yra mažai linkęs ir nėra jokio realaus duomenų apie pusiau neno sąveiką su skirtingomis fermentų sistemomis.


Jei jus domina šis ar bet kuris kitas serijos produktas, tiesiog susisiekite su manimi!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: pjovimo ciklas raumenų augimas steroidai boldenone bazė, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like