Boldenono Cypionate Bold Cyp kokybės raumenys AAS

99% Boldenono Cypionate Bold Cyp 106505-90-2 Neapdorotas steroidinis milteliai 1, Boldenono Cypionate profilis: Produkto pavadinimas: Boldenone Cypionate Sinonimai: Bold Cyp; Boldenono ciklopentanpropionatas; 17β-hidroksiandrosta-1,4-dien-3-ono ciklopentanpropionatas; 17beta-hidroksi-androsta-1,4-dien-3-onas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99% Boldenono Cypionate Bold Cyp 106505-90-2 žaliųjų steroidų milteliai


1, Boldenone Cypionate profilis:

Produkto pavadinimas: Boldenone Cypionate
Sinonimai: Bold Cyp; Boldenono ciklopentanpropionatas; 17β-hidroksiandrosta-1,4-dien-3-ono ciklopentanpropionatas; 17beta-hidroksi-androsta-1,4-dien-3-ono ciklopentanpropionatas;
CAS numeris: 106505-90-2
MF: C26H38O3
MW: 398.58

Cheminė sandara:

Išvaizda: balti milteliai
Grynumas: 99,18%

Lydymosi temperatūra: 173 ~ 178 ºC
Standartas: įmonės standartas
Boldenono Cypionate injekcija: 200 mg / ml geltonas aliejingas skystis

Kategorijos: steroidai ir hormonas; Boldenone serija; Farmacijos produktai; API

Naudojimas: " Boldenone cypionateis" yra boldenono esteris ir yra rekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė silpniems arkliams gydyti, kai norima pagerinti svorį, plaukų sluoksnį ar bendrą fizinę būklę.


2, Boldenono Cypionato paraiška:


Boldenonas yra anabolinis androgeninis steroidas ir sintetinis testosterono darinys, kuris iš pradžių buvo sukurtas veterinariniam naudojimui. Jis gali padidinti azoto sulaikymą, baltymų sintezę ir apetitą, taip pat stimuliuoja eritropoetino išsiskyrimą inkstuose. Boldenono cipionatas buvo sintezuotas kaip boldenono esteris, siekiant pabloginti pusinės eliminacijos laikotarpį. Anaboliniai androgeniniai steroidiniai junginiai, tokie kaip boldenono cipionatas, buvo neteisėtai naudojami kultūristų ir kitų sportininkų.


Boldenone Cypionate VS Boldenone Undecylenate (EQ, Equipoise)

"Boldenone Cypionate" yra labai stipri "Boldenone Undecyclenate" versija. Jis yra daug galingesnis nei jo "Undecyclenate" versija. Boldenono Cypionate suteiks jums liesos masės prieaugį apie baltymų turtingą dietą be vandens susilaikymo. Kadangi vandens išpūtimas labai nesumažina raumens skersmens, Boldenono Cypionato ciklo metu įgytas didesnis dydis gali būti išlaikytas po to, kai vaistas buvo nutrauktas.


Sportininkai, vartojantys Blodenoną, dažnai praneša apie lėtą ir nuolatinį kokybiškų raumenų kaupimąsi, ir tikrai tai buvo mano patirtis su vaistu. Manau, spekuliuoti, kad šis lėtas raumenų kaupimasis yra dėl labai ilgo esterio, pritvirtintą prie Boldenono; Cypionatas yra ilgas esteris. Taigi, mes galime tikėtis, kad raumenų kaupimasis iš "Boldenone" iš tiesų pasireikš šiek tiek lėčiau nei Deka (nandrolono dekanoatas). Tai leidžia man patarti, kad jei svarstysite Boldenono vartojimą, turėtumėte apsvarstyti galimybę jį naudoti ne mažiau kaip 8 savaites.


Be to, žalias "Boldenone Undecyclenate" yra skystas, o "Boldenone Cypionate" yra miltelių pavidalo, todėl ją lengviau gabenti įvairiose šalyse.


Boldenono Cypionate Dozavimas

Vyriški kultūrininkai, priklausomai nuo tikslų, paprastai vartoja Bold Cyp dozėmis 300-800 mg per savaitę 8-20 vnt., O moterų kultūrininkai dažnai randa 50-100 mg per savaitę dozę, kuri yra labai efektyvi, kad pasiektų kokybę, išlaikant šalutinį poveikį minimumas. Šis steroidas turi ilgą pusperiodį (7-10) dienų ir dažniausiai švirkščiamas du kartus per savaitę, kad išlaikytų kuo stabilesnę koncentraciją kraujyje.


3, Boldenono Cypionate miltelių COA:

4444.png

4, Boldenono Cypionato milteliai Pavyzdys Paveikslėlis:

3333.jpg

Hot Tags: boldenone cypionate bold cyp quality muscle aas, China, suppliers, discount, buy, bulk, pricelist, high quality, in stock

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti