Anaboliniai kultūrizmo steroidai Winstrol

Stanozololio Winstrol receptas:
Winstrol 40ml receptas @ 25 mg / ml
Reikalavimai:
1 gramas stanozololio
1 stiklinė, tinkama laikyti skysčių tūrį
7,8 ml PEG 300
Pokalbis dabar

Informacija apie

Raw Bodybuilding Geriamieji anaboliniai steroidai Milteliai Stanozololis Winstrol Dėl riebalų praradimo10418-03-8
Winstrol Trumpa informacija:

produkto pavadinimas

Stanozololis

Cheminis pavadinimas

Winstrol, Winny

CAS numeris

10418-03-8

EINECS numeris

233-894-8

Molekulinė formulė

C21H32N2O

Molekulinė masė

328,49

Molekulinė struktūra

图片12.jpg

Lydymosi temperatūra

242 ° C

Testas

99,5%

Išvaizda

Balti milteliai


Winstrol Aprašymas:
Winstrol yra vienas populiariausių ir gerai žinomų metabolitų pasaulyje. Tai buvo anabolinis steroidas, kuris daugelį metų pritraukė visuotinį dėmesį, sukurtas "Winthrop" laboratorijoje. Tiesą sakant, tie, kurie niekada nenaudojo anabolinių steroidų, jei jie gali pavadinti steroidą, paprastai Winstrol arba Stanozol. Pavadinimas "Winstrol" iš tikrųjų yra labiausiai susijęs "Stanozol" hormonų prekės ženklas. Tai yra anabolinis steroidas, kuris pritraukė visuotinį dėmesį dėl daugybės sporto skandalų. "Winstrol" buvo nesuskaičiuojamų skandalų priešakyje, kai įvairūs sportininkai sugauti naudojant sintetinius metabolinius steroidus. Tiesą sakant, tai susiję su svarbiausio sporto steroidų skandalo istorija.

Winstrol pusinės eliminacijos laikas
Geriamojo winstrol aktyvioji gyvenimo trukmė yra 8-9 valandos, o aktyvaus injekcinio winstrol vartojimo laikas yra 36-48 valandos, tai reiškia, kad pusinės eliminacijos laikas yra atitinkamai 4-5 valandos ir 18-24 valandos.

Winstrol Uasge:
Winstrol yra vienas iš populiariausių ir gerai žinomų metabolitų pasaulyje. Tai buvo anabolinis steroidas, kuris daugelį metų pritraukė visuotinį dėmesį, sukurtas "Winthrop Lab". Tiesą sakant, tie, kurie niekada nenaudojo anabolinių steroidų, jei jie gali pavadinti steroidą, paprastai Winstrol arba Stanozol. Pavadinimas "Winstrol" iš tikrųjų yra "Stanozol" hormonų pavadinimo dažniausiai susijęs prekės ženklas. Tai yra anabolinis steroidas, kuris pritraukė visuotinį dėmesį dėl daugybės sporto skandalų. "Winstrol" buvo nesuskaičiuojamų skandalų priešakyje, kai įvairūs sportininkai susiduria su metaboliniais steroidais. Tiesą sakant, tai susiję su svarbiausių sporto steroidų skandalų istorija.

Stanozololio Winstrol receptas:
Winstrol 40ml receptas @ 25 mg / ml
Reikalavimai:
1 gramas stanozololio
1 stiklinė, tinkama laikyti skysčių tūrį
7,8 ml PEG 300
31,2 ml 190 grūdų alkoholio
Winstrol 100ml receptas @ 100mg / ml
10g milteliai 7,5 ml
2% BA 2 ml
20% BB 20 ml
EO 35,25 ml
GSO 35,25 ml
Winstrol arba Winny yra labai populiarus anabolinis steroidas, kuris gali būti vartojamas tiek žodžiu, tiek injekcijomis. Pats vaistas yra faktiškai vadinamas statalolis (dihidrotestosterono darinys); Winstrol yra populiarus šio vaisto prekės ženklas. Dauguma pramogų vartotojų ženklina steroidus.


Whatsapp: +8618126437315

Skype: selina.xu@yccreate.com

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su manimi!
Aš visada čia padėsu tau! ^ _ ^

Hot Tags: anaboliniai kultūrizmo steroidai winstrol, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like