Tamoksifeno citratas Nolvadex prieš estrogeno steroidus

1, Tamoksifeno citratas / Nolvadex profilis: Produkto pavadinimas: Tamoksifeno citratas Aliasas: Tamoksifenas, Nolvadex, Soltamox, ICI-46474, TAM Cheminis pavadinimas: (Z) -2- [4- (1,2-difenil-1-butenil) fenoksilas ] -N, N-dimetil-etanamino citratas; 1-p-beta-dimetilaminoetoksifenil-trans-1,2-difenilbut-1-encitratas CAS: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, Tamoksifeno citratas / Nolvadex profilis:

Prekės pavadinimas: Tamoksifeno citratas
Alias: Tamoxifen, Nolvadex, Soltamox, ICI-46474, TAM
Cheminis pavadinimas: (Z) -2- [4- (1,2-difenil-1-butenil) fenoksil] -N, N-dimetil-etanamino citratas;
1-p-beta-dimetilaminoetoksifenil-trans-1,2-difenilbut-1-eno citratas
CAS: 54965-24-1
MF: C32H37NO8
MW: 563.64
EINECS: 259-415-2

Cheminė sandara:

Tamoksifeno citrato struktūra

Simbolis: balti kristaliniai milteliai

Grynumas: 99,5%

Standartas: BP2013

Tinkamumo laikas: 3 metai (milteliai)

Lydymosi temperatūra: 140-144 ° C

Tirpumas vandenyje: šiek tiek tirpsta

Tirpumas metanolis: tirpus 50 mg / ml, skaidrus, bespalvis
Vartojimo būdai: žodžiu

Pusinis gyvenimas: 5-7 dienos

Šalutinis poveikis: įprastas lengvas šalutinis poveikis yra pykinimas, vėmimas ir veido paraudimas ir tt


Vartojimas: estrogeno antagonistas, antineoplastika; Antiestrogenas, proteinkinazės C inhibitorius, naudingas širdies ir kraujagyslių poveikis, gydymas kaulų vėžiu, sukelia DNR adduktų susidarymą; Antiestrogenas su stipria priešvėžine ir PKC slopinančia veikla. Tamoksifeno citratas (Nolvadex) yra nesteroidinis agentas, kuris demonstruoja stiprias antiestrogenines savybes. Šis vaistas yra techniškai estrogeno agonistas / antagonistas, kuris konkuruoja su estrogeno receptoriais įvairiuose paskirties audiniuose.


2, Tamoksifeno citrato / Nolvadex paraiška:

Tamoksifenas (TMX), parduodamas kartu su prekės ženklu Nolvadex, yra ir vaistai, naudojami moterų krūties vėžiui išvengti ir krūties vėžiui gydyti moterims ir vyrams. Jis taip pat tiriamas kitų tipų vėžiui. Jis buvo naudojamas Albrighto sindromui. Tamoksifenas paprastai yra vartojamas per burną penki metai krūties vėžiui.

 

Tamoksifeno citrate yra SERM, kuris veikia kaip antagonistas ir agonistas, palyginti su estrogeno hormonu. Tai yra antiestrogenas, nes jis susilieja su estrogenų receptoriumi tam tikrose kūno dalyse, ypač pieno audinyje. Šis veiksmas neleidžia estrogenui veikti pagal jo iš pradžių numatytą rišimo vietą. Tamoksifeno citratas vertingas krūties vėžiu sergantiems pacientams, nes krūties vėžys išsiskiria iš estrogeno. Ir tai vertinga steroidų vartotojams, nes padidėjęs estrogeno kiekis gali susieti su pieno audiniu ir sukelti ginekomastiją. Taigi tamoksifeno citratas jau praktikuojamas kaip sterilizuojantis po steroidų ciklo vaistas kovai su organizmo nepageidaujamais poveikiais steroidams.

 

Nolvadex (Tamoksifeno citratas) ir Clomid yra du populiariausi selektyvūs estrogenų receptorių moduliatoriai (SERM) pasaulyje ir dalis papildomo plano, skirto daugeliui sportininkų, kurių veikla gerėja. Daugiau sportininkų nusipirko "Nolvadex" PCT tikslams nei bet kuris kitas tikslas; Iš tikrųjų, daugiau našumo pagerinimų nusipirkau Nolvadex už jų PCT vartojimą, nei bet kurie kiti vaistiniai preparatai.

 

Visuose geruose protokoluose pirmą kartą vartojama didesnė dozė, o vėliau mažėja dozė - po 20 mg per parą. Priežastis yra ta, kad vartojant vaistą, jūsų sistemoje esanti suma nėra paprasčiausiai paimta suma, bet ir padidėja apie šešių dienų vertes iš ankstesnių dozių. Naudojimo pradžioje tokio kaupimo nėra, o efektyvumas taip pat nebus veiksmingas, nebent tai bus apskaita. Jei neatsižvelgiama, tai trunka kelias savaites, kol susidaro lygiai.

Vienas iš būdų, kaip jį ištaisyti, yra 120 mg pirmą dieną, kaip tris 40 mg dozes. Tai skubiai pasiekia tokį patį lygį, kokį galiausiai būtų galima pasiekti vartojant 20 mg per parą dozę. Po to dozavimas yra standartinis 20 mg per parą.


3, Tamoksifeno citrato / Nolvadex miltelių COA:

 

image.png

 

4, Tamoksifeno citratas / Nolvadex milteliai Paveikslas:

Burnos estrogeno steroidai Nolvadex tamoksifeno citrato kultūrizmas vyrams CAS 54965-24-1

Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.

Pridėti .: 6K Jindacheng pastatas, Zhongxin Road, Shajing, Baoan District, Shenzhen, Kinija

Hot Tags: tamoxifen citrate nolvadex anti estrogeno steroidai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like