Burnos anti estrogeno steroidai klomifeno citratas

Kultūrizmo papildai Geriamieji anti estrogeno steroidai Klomifeno citratas CAS 50-41-9 Greita detalė: Klomifeno citratas Aprašymas: Klomifeno citratas yra baltos arba gelsvos spalvos beveik bekvapiai kristaliniai milteliai. Jis laisvai tirpsta metanolyje; tirpus etanolyje; šiek tiek tirpsta ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kultūrizmo papildai žodžiu prieš estrogeno steroidus klomifeno citratas CAS 50-41-9
Greita detalė:

produkto pavadinimas

Klomifeno citratas

CAS Nr

50-41-9

EINECS

200-035-3

Molekulinė formulė

C32H36ClNO8

Molekulinė masė

598.08

Lydymosi temperatūra

116,5-118 ° C

Išvaizda

Balta kristalinė kieta medžiaga

Standartinis

Enterprise Standard

Grynumas

99%

Pakavimas

25KG / Drum arba pagal jūsų reikalavimus

Paraiška

Ovuliacijos mažinimo priemonė


Clomifeno citratas Aprašymas :
Klomifeno citratas yra baltos arba gelsvos spalvos, iš esmės bekvapiai kristaliniai milteliai. Jis laisvai tirpsta metanolyje; tirpus etanolyje; šiek tiek tirpsta inacetonas, vanduo ir chloroformas; ir netirpsta eteryje.
Klomifenas (klomifeno citratas) yra geriamasis PCT produktas, kurį paprastai vartoja vyrų anaboliniai steroidų vartotojai, kad susimaišytų estrogenų receptoriai savo kūne, taip užkertant kelią estrogeno, ty ginekomastijos, poveikiui.
Tai taip pat atkuria natūralią organizmo testosterono gamybą. Jis dažniausiai naudojamas kaip "atkūrimo vaistas" ir imamasi steroidų ciklo pabaigoje. Kai kurie vartotojai teigia, kad vartojant Clomid padidėja skysčių kiekis, atsiradęs per ejakuliaciją.
Kiekvienoje baltos spalvos tabletėje yra 50 mg klomifeno citrato USP. Tabletėje taip pat yra neaktyvių ingredientų: kukurūzų krakmolo, laktozės, magnio stearato, pregelatinizuoto kukurūzų krakmolo ir sacharozės.


Clomifeno citrato fuksas :
Klomifenas yra naudingas tiems, kurie yra nevaisingi dėl anovuliacijos ar oligoovuliacijos. Nepateikiama klomifeno vartojimo tiems, kurie yra nevaisingi be žinomos priežasties. Tokiais atvejais tyrimai parodė, kad kliniškai nėštumo laipsnis buvo 5,6% per ciklo su klomifenu gydymu vs 1,3% -4,2% per ciklą be gydymo.

Klomifeno citrato panaudojimas :
Clomifenas skiriamas ovuliacinės disfunkcijos gydymui moterims, pageidaujančioms nėštumo. Prieš pradedant CLOMID terapiją, reikia nutraukti kliūtis nėštumui pasiekti arba tinkamai gydyti, yra naudojama moterų nevaisingumui gydyti. Jis veikia stimuliuodamas hormonų, kurie palaiko subrendusią kiaušinėlį augimą ir išsiskyrimą (ovuliacija), kiekio padidėjimą.
Klomifenas yra didelio farmakologinio stiprumo vaistas. Kruopštus paciento pasirinkimas ir tinkamas gydymas parodė, kad CLOMID yra naudingas anovuliacinio paciento, pageidaujančio nėštumo, gydymas. Klomifeno citratas gali sąveikauti su estrogenų receptorių turinčiais audiniais, įskaitant hipotalamus, hipofizį, kiaušidę, endometriumą, makštis ir gimdos kaklelis.


Anti Estrogeniniai steroidai :

CAS: 89778-27-8

Toremifeno citratas

CAS: 566-48-3

Formestane (Lentaron)

CAS: 112809-51-5

Letrozolas (Femara)

CAS: 54965-24-1

Tamoksifeno citratas (Nolvadex)

CAS: 120511-73-1

Anastrozolas

CAS: 10540-29-1

Tamoksifenas

CAS: 50-41-9

Klomifeno citratas

CAS: 107868-30-4

Exemestane (Aromasin)

CAS: 148553-50-8

Pregabalinas / lyrica


Nepriklausomai nuo to, ar jūs tapsite mano klientais ar ne, kviečiame manęs paklausti!
Ačiū!
Selina (Miss) (^_^)

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreat.com

Hot Tags: burnos anti estrogeno steroidai klomifeno citratas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like