Enti Estrogeno steroidai Letrozolas kovos su vėžiu

Prekės pavadinimas: Letrozolis / Femara:
Sinonimai: 4,4 '- (1H-1,2,4-TRIAZOL-1-YLMETHILENE) BIS-BENZONITRILIS; FEMARA; CGS-20267; LETROZOLAS; LETROZOLAS; LetrozoleUsp28; Letrozole99%; CGS-20267; Femara
CAS: 112809-51-5
MF: C17H11N5
Pokalbis dabar

Informacija apie

Letrozole / Femara CAS 112809-51-5 Anti Estrogeno steroidai kovos su vėžiu

Greita informacija:
Prekės pavadinimas: Letrozolis / Femara:
Sinonimai: 4,4 '- (1H-1,2,4-TRIAZOL-1-YLMETHILENE) BIS-BENZONITRILIS; FEMARA; CGS-20267; LETROZOLAS; LETROZOLAS; LetrozoleUsp28; Letrozole99%; CGS-20267; Femara
CAS: 112809-51-5
MF: C17H11N5
MW: 285.3

Letrozolio cheminės savybės :
Cheminės savybės Lydymosi temperatūra yra 181 ~ 183 oC.
Naudojimas Pyrrolio tipo aromatizuojančių fermentų inhibitorių. Naudojamas krūties vėžiui gydyti.
Šią informaciją redaguoja ChemicalBook Xiao Nan.
Gamybos būdas Reaguoja 4-brom metilfenil nitrilas (I) ir triazolas chloroforme, produktai (Ⅱ) ir 4-fluorbenzeno nitrilai dimetilformamide, generuojant letrozolį esant kalio tret-butilo alkoholiui.
Cheminės savybės nuo baltos iki šviesiai geltonos spalvos kristalų
Naudojimas Nonsteroidinis aromatazės inhibitorius, struktūriškai susijęs su fadrozolu. Antineoplastika

Letrozolio naudojimas:
Letrozolas yra stiprus aromatazės inhibitorius krūties vėžiui. Sportininkams ir kultūristams jis yra estrogeno šalutinis poveikis nuo sintetinių metabolinių steroidų, spuogų ir celiakijos. Dėl sumažėjusio estrogeno organizme, taip pat gali padidėti testosterono kiekis. Letrozolo šalutinis poveikis yra sumažėjęs seksualinis elgesys, dėl nenutrūkstamo vartojimo gali sumažėti lipidų funkcija ir imuninės sistemos pažeidimai.

Letrozolas Veikimo mechanizmas :
Estrogenai yra gaunami pernešant androgenus per fermento aromatazės aktyvumą. Estrogenai jungiasi prie estrogeno receptoriaus, kuris sukelia ląstelių dalijimąsi. Letrozolas yra aromatazo inhibitorius.
Letrozolas neleidžia aromatasei gaminti estrogenų konkurenciniu būdu, grįžtamai prisirišant prie jo citochromo P450 vieneto hemo. Veiksmas yra specifinis, o letrozolas nesumažina mineralo ar kortikosteroidų gaminimo.


Letrozolas / Femara nauda :
Femara yra galingas "Aromatase" inhibitorius, kuris buvo sukurtas siekiant kovoti su krūties vėžiu. Sportininkams ir kultūristams tai yra narkotikas, naudojamas kovojant su anabolinių steroidų vandens sulaikymo, spuogų ir ginekomastijos estrogeniniu šalutiniu poveikiu. Tai taip pat padidins testosterono kiekį dėl sumažėjusio estrogeno organizme. Šalutinis poveikis, kuris apima sumažintą lytinį santykį ir nuolatinį vartojimą, gali sumažinti lipidų funkciją ir sutrikdyti imuninę sistemą.

Letrozolas yra aromatazo inhibitorius. Jis veikia sumažinant bendrą esminio organizme gaminamo estrogeno kiekį. Tai padeda vėžio ląsteles badauti, atimdama juos iš estrogeno.


Kodėl bendradarbiauti su mumis?
Tai Cherry Suh iš Kinijos, turime daugiau nei dešimties metų patirtį steroidų, farmacijos tarpinių produktų srityje. Ne tik tiekiame pasaulinius klientus, bet ir aukščiausius Kinijos tiekėjus.
1) Geros kokybės
profesionalus steriod žaliavų miltelių ir polipeptidų fabrikas daugiau nei 12 metų
2) Saugus ir diskretus siuntimas
Skirtingos šalys turi skirtingus paketų ir pristatymo būdus.
3) konkurencinga kaina
kaip patyręs tiekėjas, mes nesiūlysime jums nesąmonės kainos, nes tai neatitinka rinkos tendencijų. Bus pristatyta palankiausia gamyklos kaina, todėl būkite tikri, kad užsisakysite iš mūsų.

Apmokėjimas : banko pervedimas, "Western Union", "Moneygram", "Bitcoin"
Pristatymas : DHL, UPS, TNT, EMS, Hongkong EMS, FedEx ar kt
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Jei jus domina, kviečiame į jūsų užklausą! ^ _ ^

Hot Tags: enti estrogen steroids letrozole for anti cancer, China, suppliers, discount, buy, bulk, pricelist, hiGH quality, in stock

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti