Antiestrogeninis steroidinis tamoksifeno citratas Nolvadex

99,6% Grynumas Antiestrogeno steroidų milteliai Tamoksifeno citratas (Nolvadex) 54965-24-1 Tamoksifeno citrato detalė Tamoksifeno citratas Dozavimas: dozė svyruoja nuo 10 mg iki 60 mg per parą. Baigę steroidų ciklą, svarbu pradėti PCT, kad būtų išvengta daugybės kokybės praradimo. Klausimas...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99,6% Grynumas Antiestrogeno steroidų milteliai Tamoksifeno citratas (Nolvadex) 54965-24-1

Tamoksifeno citratas   išsamiai

produkto pavadinimas

Nolvadex

Cheminis pavadinimas

Tamoksifeno citratas, tamoksifenas

CAS numeris

54965-24-1

EINECS numeris

259-415-2

Molekulinė formulė

C32H37NO8

Molekulinė masė

563.64

Molekulinė struktūra

图片22.jpg

"Skype"

Selina.xu@yccreate.com

WhatsApp

+8618126437315

Išvaizda

Balti milteliai


Tamoksifeno citratas   Dozavimas:
Dozė svyruoja nuo 10 mg iki 60 mg per parą. Baigę steroidų ciklą, svarbu pradėti PCT, kad būtų išvengta daugybės kokybės praradimo.
Klausimas, kiek laiko pradėti PCT, priklauso nuo naudojamo steroido tipo. Jei jūsų ciklas susideda iš mažiausių oralų, kurie turi santykinį poveikį organizmui, rekomenduojama nedelsiant pradėti. Kai kurie žmonės sako, kad PCT gali prasidėti anksti paskutinę steroidų ciklo dieną.
Jei naudojami trumpo veikimo esteriai arba vandeninės injekcijos, rekomenduojama naudoti PCT 4-7 dienas po paskutinės injekcijos. Ilgai veikiančių esterių atveju praėjus 10-14 dienų po paskutinės injekcijos.


Tamoksifeno citratas   Pusė gyvenimo
Tamoksifeno citrate yra 6 dienos pusinės eliminacijos periodas, tačiau skirtinguose medicininiuose dokumentuose jis rodomas nuo 5 iki 7 dienų.


Tamoksifeno citratas   Apibūdinimas:
Tamoksifeno citratas yra nesteroidinis vaistas, turintis stiprių antiestrogenų savybių.
Tai techniškai yra estrogeno antagonistas, kuris konkuruoja su įvairiomis estrogenų receptorių tiksline organizacija. Kadangi tamoksifeno molekulė susilieja su šiuo receptoriumi, estrogenas negali naudoti jokio poveikio ir pasiekti antiestrogeninį poveikį.
Tamoksifeno citratas ir Clomidas yra vienodai išreiškiami visuose audiniuose ir yra maišomi su estrogenų agonistais / antagonistais. Abiejų molekulių struktūra taip pat labai panaši.


Tamoksifeno citratas   Paraiška:
Tamoksifenas vartojamas kai kuriems vyrų ir moterų krūties vėžiui gydyti. Jis taip pat vartojamas mažinti krūties vėžio riziką moterims (pvz., Krūties vėžio šeimos istorija).
Tamoksifeno citratas taip pat gali būti naudojamas po apyvartos, siekiant atkurti natūralų testosterono gamybą. Moteriški simptomai gali atsirasti, kai yra naudojama cirkuliacija, kurios sudėtyje yra aromatinės medžiagos, įskaitant testosterono, tokį kaip heptanoatas, cipionatas ir suspensijos.
Tamoksifeno citratas yra estrogeno agonistas / antagonistas, kuris rišasi skirtinguose audiniuose esančių estrogenų receptorių.


Tamoksifeno citratas / Nolvadex Atsargumo priemonės :
Kaip ir dauguma kitų vaistų, citotoksinas (toksoksifeno citratas) nėštumo metu vartoti negalima. Nors tai gali turėti įtakos moterų ciklams, citotoksas (tamoksifeno citratas) nėra kontraceptinės tabletės ir todėl turi naudoti patikimus kontraceptines tabletes.


Kaip užsisakyti:
1. Prašome pasakyti, ko jums reikia (produktas / Cas Nr, kiekis ir paskirties šalis), tada bus pasiūlyta konkurencingesnė kaina.
2. Paraiškos bus pristatytos per 6 valandas po to, kai gausite visą savo mokėjimą.
3. Jūsų miltelių pakuotės nuotrauka bus išsiųsta, o sekimo numeris bus nurodytas.
4. Laukiama gauti siuntą per 5-7 dienas po stebėjimo numerio. Per šį laiką galite sekti savo skydo stebėjimo numerį internetu.
5. Patvirtinkite gautas miltelius.
6.Pagrindinės paslaugos bus teikiamos gavę sklypus.
7. Bet kokie klausimai, nedvejodami susisiekite su mumis!


Visi kalba panašiais žodžiais, ką aš noriu pasakyti: tiesiog duok man galimybę, tiesiog pabandyk man, galbūt pasimokysi iš manęs!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: antiestrogenas steroidas tamoxifen citratas nolvadex, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like